تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نرم افزار تخمین رتبه ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
همونطور که قول داده بودم نرم افزار تخمین رتبه ارشد ۹۵ به همراه سورس آماده است. از لینک زیر میتونید دانلود کنید.
تراز هر گرایش طبق فرمول اصلی سازمان سنجش محاسبه شده و تخمین رتبه از طریق درون یابی خطی کارنامه های سال قبل صورت گرفته است. Big Grin
(22 اردیبهشت 1395 05:26 ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
همونطور که قول داده بودم نرم افزار تخمین رتبه ارشد ۹۵ به همراه سورس آماده است. از لینک زیر میتونید دانلود کنید.
تراز هر گرایش طبق فرمول اصلی سازمان سنجش محاسبه شده و تخمین رتبه از طریق درون یابی خطی کارنامه های سال قبل صورت گرفته است. Big Grin

سلام.ممنون بابت این نرم افزار.خوبه امیدوارمون کردBig Grin
ولی فک کنم رتبه هارو خیلی پایین میگهAngel
رتبه هارو بر اساس 10 درصد سختی کنکور امسال پایینتر میزنه رتبه پارسال هم میزنه چون من فکر کردم امسال کنکور 10 درصد تقریبی سخت تر بود ولی هر که فکر می کنه سختی کنکور کمتر بوده می تونه 10 درصدو کمتر بگیره چون قابل ویرایشه
دانلود نمیشه
برای ای تی ندارید
(22 اردیبهشت 1395 05:26 ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

ارور میده مهندس ...
[attachment=19942]
ممنون، با این همه استرس ک تا اعلام نتایج داریم .... خیلی امیدوار کننده اس... Smile
بعد از کنکور ارشد، من از این نرم افزار هرروز استفاده میکردم. انواع درصدها میزدم توش ببینم رتبه چند میده
ولی برای درصدهای خودم رتبه میداد بعد که نتایج اومد تقریبا مشابه بود

جالبه. تا زمان اعلام نتایج مشغول این نرم افزار باشید Smile
رو ویندوز سون کار کرد بدون ارور
... یکی هم میشه مثل من، از صبح تا شب خودم رو با ورزش و فوتبال سرگرم میکنم، وقتی میرسم خونه دیگه نه جون دارم نه حوصله و نه وقت که بشینم درصدهامو از رو کلید سازمان سنجش حساب کنم. تازه شب میرسم یاد سفارش طراحی سایت میفتم ... آخرشم مجبور میشم یه وردپرس تحویلش بدم بره واسه خودش حال کنه !!
میشینم مرتبه زمانی رتبه مو در میارم !! در بدترین حالت و بهترین حالت حسابش میکنه!! اصلا بهینه نیست !! باید به فکر یه الگوریتم پویا واسش باشم!
278 زد اگه 10 درصد سختتره سال قبل باشه و470 اگه کنکور سال قبل بود
توی اولی کارم حله ولی دومی داغون میشم
ینی کدوم درسته؟
سازمان سنجش هیچیش روی حساب کتاب نیست دوستان، رتبه هارو ناپلئونی اعلام می کنه، من دیدم کسانی رو که سر جلسه فقط دور و برشون رو نگاه میکردن و درگیر آب معدنی و کیک بودن و موقعی که نتایج اومده رتبه هاشون خیلی بهتر از اون بدبخت بیچاره ای که یک سال زندگیش رو حروم کنکور کرده و روز کنکور هم خوب جواب داده شده، این نرم افزار شاید بشه گفت یه جور دلخوشی و گذران وقت هست تا روز موعود ! آن روز که سنجش نامه اعمالتان را در دستتان بگذارد و بگوید بچشید طعم اطمینان به کنکور و سازمان سنجش را !!!

Sent from my iPad Air
(11 خرداد 1395 01:45 ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط: [ -> ]سازمان سنجش هیچیش روی حساب کتاب نیست دوستان، رتبه هارو ناپلئونی اعلام می کنه، من دیدم کسانی رو که سر جلسه فقط دور و برشون رو نگاه میکردن و درگیر آب معدنی و کیک بودن و موقعی که نتایج اومده رتبه هاشون خیلی بهتر از اون بدبخت بیچاره ای که یک سال زندگیش رو حروم کنکور کرده و روز کنکور هم خوب جواب داده شده، این نرم افزار شاید بشه گفت یه جور دلخوشی و گذران وقت هست تا روز موعود ! آن روز که سنجش نامه اعمالتان را در دستتان بگذارد و بگوید بچشید طعم اطمینان به کنکور و سازمان سنجش را !!!

Sent from my iPad Air
فک نکنم منطقی باشه حرفتون
اون آقا ک بیخیاله سر ازمون غم از دس دادن کنکور نداره،براشم مهم نیس،میره سر جلسه ده تا سوال بلده کلا همونارو میزنه
ولی کسی ک خونده از استرس اینکه وای من خوندم و نزدم میخواد همه رو بزنه و این باعث شه رتبه اش بدتر شه،ربطی ب رتبه دادن سنجش نداره ،شما درصداتون ب تراز تبدیل میشه و میانگین وزنی ترازگرفته میشه و نهایت تراز ها مرتب میشن و رتبه ها از بالا ب پایین محاسبه میشه
(12 خرداد 1395 11:41 ق.ظ)Fot30 نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 خرداد 1395 01:45 ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط: [ -> ]سازمان سنجش هیچیش روی حساب کتاب نیست دوستان، رتبه هارو ناپلئونی اعلام می کنه، من دیدم کسانی رو که سر جلسه فقط دور و برشون رو نگاه میکردن و درگیر آب معدنی و کیک بودن و موقعی که نتایج اومده رتبه هاشون خیلی بهتر از اون بدبخت بیچاره ای که یک سال زندگیش رو حروم کنکور کرده و روز کنکور هم خوب جواب داده شده، این نرم افزار شاید بشه گفت یه جور دلخوشی و گذران وقت هست تا روز موعود ! آن روز که سنجش نامه اعمالتان را در دستتان بگذارد و بگوید بچشید طعم اطمینان به کنکور و سازمان سنجش را !!!

Sent from my iPad Air
فک نکنم منطقی باشه حرفتون
اون آقا ک بیخیاله سر ازمون غم از دس دادن کنکور نداره،براشم مهم نیس،میره سر جلسه ده تا سوال بلده کلا همونارو میزنه
ولی کسی ک خونده از استرس اینکه وای من خوندم و نزدم میخواد همه رو بزنه و این باعث شه رتبه اش بدتر شه،ربطی ب رتبه دادن سنجش نداره ،شما درصداتون ب تراز تبدیل میشه و میانگین وزنی ترازگرفته میشه و نهایت تراز ها مرتب میشن و رتبه ها از بالا ب پایین محاسبه میشه

دقیقا نمونه بارزش خود من، من برا هوش خوندم، کنکور IT رو همینجوری شرکت کردم، حالا چون واسه اون استرس نداشتم درصدام بهتر از درصد کامپیوترم شد!
این نرم افزار برای امسال خطای خیلی زیادی داشت. چون امسال درصدا خیلی بالان چون کنکور اسون بود. کاشکی بجای درصد سختی که توی نرم افزار گذاشتین، درصد اسونی هم می ذاشتین.
لینک مرجع