تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: برای بچه های مانشت ...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
امیدوارم حالتون خوب باشه.
زمانی که من پشت کنکوری بودم همیشه دوست داشتم ی برنامه ای داشته باشم که بتونه زمانم و مدیریت کنه و بفهمم هر روز دقیق دارم چیکار میکنم.
ولی متاسفانه هیچ وقت همچین چیزی پیدا نکردم. برا همین تصمیم گرفتم همین که روزی خودم تونستم این برنامه رو بسازم.

حالا بعد مدت ها تونستم اینکار و بکنم و ی برنامه اندرویدی بنویسم که تو مدیریت زمان بچه های مانشتی بهشون کمک کنه. مخصوصا الان که دیگه روزهای حساسی هست.

امیدوارم به دردتون بخوره. اینم لینک برنامه تو بازار:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام
من واسه ارشد میخونم .این نرم افزار واسه تنظیم زمانبندی خیلی خوب میتونه کمکم کنه
باعث میشه بتونم از زمان خیلی بهتر استفاده کنم
دستتون درد نکنه
من که خیلی راضی ام Smile
(03 اردیبهشت 1395 09:51 ب.ظ)moonstar نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من واسه ارشد میخونم .این نرم افزار واسه تنظیم زمانبندی خیلی خوب میتونه کمکم کنه
باعث میشه بتونم از زمان خیلی بهتر استفاده کنم
دستتون درد نکنه
من که خیلی راضی ام Smile

فقط واسه نوشتن این نظر عوض شدی؟

مرسی وفاداری به app!!!
دقیقا ...؛)
حیفم اومد نظر ندم
(02 اردیبهشت 1395 07:49 ب.ظ)ahad.j.65 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
امیدوارم حالتون خوب باشه.
زمانی که من پشت کنکوری بودم همیشه دوست داشتم ی برنامه ای داشته باشم که بتونه زمانم و مدیریت کنه و بفهمم هر روز دقیق دارم چیکار میکنم.
ولی متاسفانه هیچ وقت همچین چیزی پیدا نکردم. برا همین تصمیم گرفتم همین که روزی خودم تونستم این برنامه رو بسازم.

حالا بعد مدت ها تونستم اینکار و بکنم و ی برنامه اندرویدی بنویسم که تو مدیریت زمان بچه های مانشتی بهشون کمک کنه. مخصوصا الان که دیگه روزهای حساسی هست.

امیدوارم به دردتون بخوره. اینم لینک برنامه تو بازار:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
شما چجوری تاپیک ایجاد میکنین من نمیتونم
لینک مرجع