تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اشتباه بدی کردم. . . ..
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان . . ..من میخوام واسه ارشد فناوری اطلاعات درس بخونم ولی هم وقتم کمه و هم منابعی ک خریدم بشدت ناامیدم کردن . اشتباه بدی کردم. . . .اینکه الان دارم بشدت تحقیق میکنم راجب منابع و مقایسه کردن انواع کتابای کنکور، کاری ک باید قبل خریدن این پک انجام میدادم!! یه پک مدرسان شریف چاپ 92 خریدم، ب خیال خودم خیلی سود کردم چون تقریبا میشه گفت ارزون خریدمش، 110 تومن ! ولی حالا ک میام منابع رتبه های برتر رو میبینم و با نگاهی ک از فصل اول هرکتاب داشتم فهمیدم ک بیشترشون بدرد نخورن و خیلی بد توضیح دادن . تا الان 4 باره دارم ب شماره پیامک موسسه مدرسان پیام میدم و اغدمو سرشون خالی میکنم!
خودم کردم ک لعنت بر خودم باد !!! Confused

دوستانی ک تجربشون بیشتره کسی نظری نداره. ؟؟؟ چیکار کنم، واقعا هنگ کردم .
نه میتونم درس بخونم، نه قدرت خرید کتابای دیگه رو دارم .. . . . تا الان با مقایسه و نتیجه گیریهای زیاد 5 یا 6 تا از این کتابا رو باید عوض کنم! ولی واقعا توان مالیشو ندارم .

هی. . .. . . نا امید شدم شدیییید ! Huh
سلام دوست عزیز با ناامیدی و انرژی منفی میتونین مشکلی حل کنین ؟؟!!
مدرسانم کتابای بدی نداره
در کل همه کتابا یه سری مباحث مشترک توضیح دادن شما که تا حالا جلو اومدین دیگه چرا کتاب جدید
به نظر من بهتره هر مبحث یا حتی درسی اگه مشکل دارین همین جا مطرح کنین دوستان جزوه های خوبی میتونن معرفی کنن به شما
با ناامیدی فقط وقتتون از دست میره و ناامید تر میشین
تستای سال های اخیر با واب میتونین دانلود کنین و حل کنین که خیلیم موثرن
البته یه چیزیم که هست اگه به منبع بود همه اکثرا یه سری کتاب مشترک میخونن اما فقط یه عده معدود نتیجه ی خوب میگیرن فقط کتاب موثر نیست
ناامید نباشید
به خودتون ایمان داشته باشین
موفق باشین
SmileSmile
من تا اواسط ابان واسه شبکه داشتم میخوندم که یهو نظرم عوض شد الان دارم واسه نرم افزار میخونم .کلی از کتابام بی استفاده موند. اشکال نداره .جزوه های خوب رو از جاهای مختلف تهیه کن و از رو همون بخون . ان شاالله که بخیر میگذره. همش که کتاب نیست.کتاب فقط استرس میده به ادم Smile

Sent from my SM-G531H using Tapatalk
از کتابخونه هم میشه کتاب گرفت دوست عزیز

کتاب ها همه از هم مزخرف ترن
نهایتاً اگه به بن بست خوردی و هیچ جور نتونستی مطالب رو یاد بگیری
به نظر من از درس ها حذف کن و وقتش رو روی درسای دیگه بزار
(03 اسفند 1394 10:35 ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز با ناامیدی و انرژی منفی میتونین مشکلی حل کنین ؟؟!!
مدرسانم کتابای بدی نداره
در کل همه کتابا یه سری مباحث مشترک توضیح دادن شما که تا حالا جلو اومدین دیگه چرا کتاب جدید
به نظر من بهتره هر مبحث یا حتی درسی اگه مشکل دارین همین جا مطرح کنین دوستان جزوه های خوبی میتونن معرفی کنن به شما
با ناامیدی فقط وقتتون از دست میره و ناامید تر میشین
تستای سال های اخیر با واب میتونین دانلود کنین و حل کنین که خیلیم موثرن
البته یه چیزیم که هست اگه به منبع بود همه اکثرا یه سری کتاب مشترک میخونن اما فقط یه عده معدود نتیجه ی خوب میگیرن فقط کتاب موثر نیست
ناامید نباشید
به خودتون ایمان داشته باشین
موفق باشین
SmileSmile

مرسی از روحیه دادنت. خیلی گلی*

باشه. ... .پس بهتره همین کتابا رو ادامه بدم + کمک از جزوه های اینترنتی یا کتابای دیگه (ک بعید میدونم پیدا کنم)
*بازم ممنون. لطف کردی Heart

(04 اسفند 1394 04:17 ب.ظ)farzaneh.bn نوشته شده توسط: [ -> ]من تا اواسط ابان واسه شبکه داشتم میخوندم که یهو نظرم عوض شد الان دارم واسه نرم افزار میخونم .کلی از کتابام بی استفاده موند. اشکال نداره .جزوه های خوب رو از جاهای مختلف تهیه کن و از رو همون بخون . ان شاالله که بخیر میگذره. همش که کتاب نیست.کتاب فقط استرس میده به ادم Smile

Sent from my SM-G531H using Tapatalk

مرسی فدات. درسته Sleepy

(05 اسفند 1394 12:55 ق.ظ)ezra نوشته شده توسط: [ -> ]از کتابخونه هم میشه کتاب گرفت دوست عزیز

کتاب ها همه از هم مزخرف ترن
نهایتاً اگه به بن بست خوردی و هیچ جور نتونستی مطالب رو یاد بگیری
به نظر من از درس ها حذف کن و وقتش رو روی درسای دیگه بزار

مرسیHeart
لینک مرجع