تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ریاضیات گسسته گریمالدی برای من خوبه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام .میخوام ریاضیات گسسته گریمالدی رو بخونم .من رشته ام کامپیوتر نیست.می خوام تو مسابقات برنامه نویسی شرکت کنم. من به اثبات احتیاجی ندارم و نمیخوام زیاد پیچیده باشه.
ایا این کتاب به درد من میخوره یا نه
نه به درد نمیخوهSmile
بهتره اگگه میخواید توی این مسابقات موفق بشید، به سایتای Topcoder, CodeForces, Usaco

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و ... مراجعه کنید
(05 بهمن 1394 11:25 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]نه به درد نمیخوهSmile
بهتره اگگه میخواید توی این مسابقات موفق بشید، به سایتای Topcoder, CodeForces, Usaco

و ... مراجعه کنید

درود.
بعضی ها میگن(من برای اینکه طراحی الگوریتم بخونم باید ساختمان داده رو بخونم و برای خوندن ساختمان داده باید گسسته رو بخونم))
ایا این درسته؟
لینک مرجع