تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانلود برگه‌های خام برنامه‌ریزی هفتگی، ماهیانه و سالیانه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
چند وقت پیش دنبال یه جدول برنامه‌ریزی بودم که بشه زمان‌بندی بهتر و مسنجم‌تری واسه اجرای کارها و مطالعه درس‌ها انجام داد، همون کاری که معمولا خیلی‌ها شاید با نرم افزار اکسل یا یه دفترچه انجامش بدن یا معمولا تو همه کتابای برنامه‌ریزی کنکور سراسری (کارشناسی) یه نمونه از اون هست. نهایتا یه سیستم برنامه‌ریزی رایگان به اسم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پیدا کردم که به نظرم چیز ساده و خوبیه برای برنامه‌ریزی کوتاه، میان و بلند مدت:

برگه خام برنامه‌ریزی هفتگی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برگه خام برنامه‌ریزی ماهیانه - سالیانه:

برگه خام برنامه‌ریزی ۱۰ سالانه:

توی
از سایتش هم یه سری فایل راهنما و نمونه پر شده هست که هم در مورد نحوه استفاده ازش توضیح داده شده، البته استفاده ازش خیلی سادست.
(12 آذر 1394 02:03 ب.ظ)BLACK BOX نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
چند وقت پیش دنبال یه جدول برنامه‌ریزی بودم که بشه زمان‌بندی بهتر و مسنجم‌تری واسه اجرای کارها و مطالعه درس‌ها انجام داد، همون کاری که معمولا خیلی‌ها شاید با نرم افزار اکسل یا یه دفترچه انجامش بدن یا معمولا تو همه کتابای برنامه‌ریزی کنکور سراسری (کارشناسی) یه نمونه از اون هست. نهایتا یه سیستم برنامه‌ریزی رایگان به اسم
پیدا کردم که به نظرم چیز ساده و خوبیه برای برنامه‌ریزی کوتاه، میان و بلند مدت:

برگه خام برنامه‌ریزی هفتگی:

برگه خام برنامه‌ریزی ماهیانه - سالیانه:

برگه خام برنامه‌ریزی ۱۰ سالانه:

توی
از سایتش هم یه سری فایل راهنما و نمونه پر شده هست که هم در مورد نحوه استفاده ازش توضیح داده شده، البته استفاده ازش خیلی سادست.
وای مرسی عالی بودن..
(12 آذر 1394 02:03 ب.ظ)BLACK BOX نوشته شده توسط: [ -> ]برگه خام برنامه‌ریزی ۱۰ سالانه:

من ازاین برگه برنامه ریزی 10 ساله اش خیلی خوشم اومد
برنامه ریزی شاید واقعا به پیشرفت فرد کمک کنه ولی برای من شدیدا استرس زاست!!!!!!! نمیدونم چرا وقتی تو چارچوب برنامه مجبور میشم کارامو انجام بدم بازدهیم میاد پایین. مثلا همون برنامه ریزی ده ساله رو در نظر بگیرین!!!!!! شاید طی این ده سال هزار و یک اتفاق بیافته که مجبور شی روی خیلی از طرح های ذهنیت خط بطلان بکشی! وقتی هر یه خطی که رو برنامه ات کشیده میشه کلی باعث استرس میشه . حتی فکرشم برام سخته رو برنامه عمل کنم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
خیلی خیلی عالی بودن مرسی بابت به اشتراک گذاری این مطلب خیلی مفید
لینک مرجع