تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منبع سیستم عامل برای درک و فهم عمقی درس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من دانشجوی ترم 5 مهندسی نرم افزار هستم و قصد دارم دو درس سیستم عامل و نظریه زبانها رو با توجه به اینکه درس های مهمی هستن تو کنکور ارشد از الان مفهومی بخونم.توی انجمن که نگاه میکردم خیلی از دوستان کتاب دکتر حقیقت رو تعریف کرده بودن ولی از حجم اون ناراضی بودن.من چون هنوز خیلی مونده تا کنکور و وقت زیادی دارم و این ترم همین دو درس رو از درسای کنکوری دارم مشکلی از نظر زمان ندارم و فقط میخام کتابی باشه که هم خوب مفاهیم و جزئیات رو گفته باشه و هم جوری باشه که آدم رو از درس زده نکنه.
لطفا نظرتونو در مورد کتاب دکتر حقیقت بگین و اینکه چه کتابی رو پیشنهاد میکنید؟

ممنون
(27 شهریور 1394 01:04 ق.ظ)abolfazl_d_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من دانشجوی ترم ۵ مهندسی نرم افزار هستم و قصد دارم دو درس سیستم عامل و نظریه زبانها رو با توجه به اینکه درس های مهمی هستن تو کنکور ارشد از الان مفهومی بخونم.توی انجمن که نگاه میکردم خیلی از دوستان کتاب دکتر حقیقت رو تعریف کرده بودن ولی از حجم اون ناراضی بودن.من چون هنوز خیلی مونده تا کنکور و وقت زیادی دارم و این ترم همین دو درس رو از درسای کنکوری دارم مشکلی از نظر زمان ندارم و فقط میخام کتابی باشه که هم خوب مفاهیم و جزئیات رو گفته باشه و هم جوری باشه که آدم رو از درس زده نکنه.

ممنون

سلام
کتاب دکتر حقیقت حقیقتا منبع مفید و کامل و خوبی برای درس سیستم عامل هم برا کنکور و هم مطالعه هس
در کنارش میتونید از سیستم عامل پوران پژوهش نوشته ی موسوی و طیبی هم بهره ببرید
موفق و پیروز باشید
کتاب سیستم عامل (پارسه) دکتر حقیقت: نگارش ساده و روان، درک مناسب نویسنده در مواقعی که احتمال گیج شدن مخاطب هست و توضیح شفاف تر بخش های مذکور، مثال های ملموس و فان، پاسخ گویی به سوال های کنکور به شیوه ای جذاب و template ساده و در عین حال زیبای کتاب که موقع مطالعه چشم رو کمتر اذیت میکنه.

در یک کلام، به نظر بنده کامل ترین کتاب فارسی سیستم عامل !
من دانشجوی ترم ۵ مهندسی نرم افزار هستم و قصد دارم دو درس سیستم عامل و نظریه زبانها رو با توجه به اینکه درس های مهمی هستن تو کنکور ارشد از الان مفهومی بخونم.توی انجمن که نگاه میکردم خیلی از دوستان کتاب دکتر حقیقت رو تعریف کرده بودن ولی از حجم اون ناراضی بودن.من چون هنوز خیلی مونده تا کنکور و وقت زیادی دارم و این ترم همین دو درس رو از درسای کنکوری دارم مشکلی از نظر زمان ندارم و فقط میخام کتابی باشه که هم خوب مفاهیم و جزئیات رو گفته باشه و هم جوری باشه که آدم رو از درس زده نکنه.

ممنون

چند وقت پیش یه وویس دیدم مربوط به کلاس درس حقیقت اونم خیلی روون توضیح داده بود من ازش خیلی استفاده کردم اگه تونستی اونو دانلود کن در کنار کتاب میتونه خیلی بهت کمک کنه. کتاب پوران رو هم خوندم خوب و ساده توضیح داده بود اما حقیقت کاملتره به نظرم.
(01 مهر 1394 01:00 ب.ظ)ZiiiiiNg نوشته شده توسط: [ -> ]

ممنون

چند وقت پیش یه وویس دیدم مربوط به کلاس درس حقیقت اونم خیلی روون توضیح داده بود من ازش خیلی استفاده کردم اگه تونستی اونو دانلود کن در کنار کتاب میتونه خیلی بهت کمک کنه. کتاب پوران رو هم خوندم خوب و ساده توضیح داده بود اما حقیقت کاملتره به نظرم.
ویس حقیقت رو از کجا دانلود کردین؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ممنون

به نظر من به اسلایدهای دانشگاه امیرکبیر هم یه نگاه بنداز

برای من که مفید بودن
از لینک زیر میتونی دانلود کنی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع