تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: RE: سوال !!!!! کتاب مبانی مدیریت رابینز یا رفتار سازمانی رابینز ؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
واسه مبانی مدیریت کدوم کتاب رو باید خوند؟؟؟
1-مبانی رفتار سازمان نویسنده استیفن رابینز و ترجمه دکتر علی پارسائیان و دکتر سید محمد اعرابی
۲-مبانی مدیریت نویسنده استیفن رابینز و دیوید دیسنزو و ترجمه دکتر سید محمد اعرابی، محمد علی حمید رفیعی و بهروز اسراری ارشاد

هر کسی یه حرفی میزنه خواهش میکنم یکی کمک کنه !!!!
یکی میگه مبانی مدیریت
یکی میگه رفتار سازمانی
یکی میگه هر دو
یکـــــــــــــــــــــــــــــــــــی کمک کنه
سلام دومی رو بخرین وبخونین من سال قبل تصفشو خوندم 48 زدم فقط از اون سوال دادن 3سال قبل ایتی کلا ظرفیتش شده 123 نفرروزانه وشبانه هواست باشه
(23 شهریور 1394 09:43 ق.ظ)araz22 نوشته شده توسط: [ -> ]واسه مبانی مدیریت کدوم کتاب رو باید خوند؟؟؟
1-مبانی رفتار سازمان نویسنده استیفن رابینز و ترجمه دکتر علی پارسائیان و دکتر سید محمد اعرابی
۲-مبانی مدیریت نویسنده استیفن رابینز و دیوید دیسنزو و ترجمه دکتر سید محمد اعرابی، محمد علی حمید رفیعی و بهروز اسراری ارشاد

هر کسی یه حرفی میزنه خواهش میکنم یکی کمک کنه !!!!
یکی میگه مبانی مدیریت
یکی میگه رفتار سازمانی
یکی میگه هر دو
یکـــــــــــــــــــــــــــــــــــی کمک کنه
دومی

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
(23 شهریور 1394 09:43 ق.ظ)araz22 نوشته شده توسط: [ -> ]واسه مبانی مدیریت کدوم کتاب رو باید خوند؟؟؟
۱-مبانی رفتار سازمان نویسنده استیفن رابینز و ترجمه دکتر علی پارسائیان و دکتر سید محمد اعرابی

دومی منتها ویرایش ۹۳ (ترجمه ۲۰۰۵ ) بخرید . چاپ اول
لینک مرجع