تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ارشد آموزش زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
نمیدونم این سوال رو جای درستی مطرح میکنم یا نه، اگه حس میکنید که این سوال مناسب اینجا نیست لطفا بهم بگید کجا مطرحش کنم.
برادر من در حال سپری کردن ارشد آموزش زبان انگلیسی هست (روزانه) و هیچ علاقه ای هم به این رشته نداره. میخاد بدونه که آیا میشه توی کنکور ارشد 95 شرکت کنه و یه بار دیگه ارشد بخونه این بار توی رشته‌ی ادبیات انگلیسی؟ من که بهش گفتم میشه ولی خب یکی از استاداش بهش گفته ممکنه نشه! البته توجه کنید که چن هفته دیگه برادر من از پایان نامه دفاع میکنه و مدرک ارشدش رو میگیره(قبل از کنکور 95).

یه جورایی سوال من این میشه: اگه رشته‌ی R دارای گرایش‌های ارشد X,Y,Z باشه و شما مدرک X رو داشته باشید، میتونید تو دانشگاه دولتی مدرک Y رو هم بگیرید؟

لطفا راهنماییم کنید.
سلام من مشابه این سوال رو برای مهندسی کامپیوتر در پرتال سازمان سنجش مطرح کردم اگر پاسخ دادن اینجا میذارم شما هم استفاده کنید
(21 شهریور 1394 09:45 ب.ظ)hamid2009 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من مشابه این سوال رو برای مهندسی کامپیوتر در پرتال سازمان سنجش مطرح کردم اگر پاسخ دادن اینجا میذارم شما هم استفاده کنید
خیلی ممنون. چقد وقته که سوال رو گذاشتید؟ امیدی هست که جواب داده بشه؟
خواهش میکنم. دیروز سوال پرسیدم امروز جواب دادن: نوشتن بله گرایش دیگر رو میتوانید شرکت کنید. شما هم برای اطمینان بیشتر بپرسید
لینک مرجع