تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 136 علوم کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
بعید میدونم تو این فرصت کم کسی بتونه جواب بده یا اصلا ارزش جواب دادن رو داشته باشه! چون تا چن ساعت دیگه نتایج میاد. من دانشگاه شریف، تهران، امیرکبیر و تربیت مدرس و بهشتی رو انتخاب کردم به علاوه‌ی شبانه‌های سه دانشگاه اولی که ذکر شد و بعد از اون هم دانشگاه یزد. الان به دلایلی اصلا دوست ندارم که به جز دانشگاه یزد جای دیگه‌ای برم. میخاستم بدونم چقد احتمالش هست که بهشتی یا تربیت مدرس یا یکی از اون شبانه‌ها رو بیارم. و اگر آوردم چطوری میتونم انصراف بدم؟ چه مشکلاتی برام پیش میاد اگه انصراف بدم؟
ممنون
سلام خدمت شما
این رتبه شبانه شهید بهشتی قبوله قطعا. حیف چرا نزدی شبانه شو؟
اگر روزانه قبول شی و انصراف بدی از کنکور 95 محرومی متاسفانه.
اما یه پیشنهاد:
اگه هرکدوم از دانشگاه های تهران قبول شدی، حتما برو. انصراف نده. تحت هر شرایطی، این دانشگاهها رو از دس نده
با آرزوی موفقیت برای شما دوست گرامی
ایکیوسان شهید بهشتی که شبانه نداره امسال...
تربیت مدرس قبول شدم
Sad
سلام تبریک میگم مگه چشه تربیت مدرس.اتفاقا دکتری هم داره خیلی خوبه. نمیدونم چرا ناراحتین
نمیدونم. من به هندسه محاسباتی علاقه داشتم. کور کورانه مدرس رو انتخاب کردم، نمیدونم اونجا چه چیزایی کار میشه. به نظر من تو تحصیلات تکمیلی دانشگاه مهم نیست، استاد مهمه.
اگه کسی مدرس هست لطفا راهنمایی کنه
(09 شهریور 1394 09:36 ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تبریک میگم مگه چشه تربیت مدرس.اتفاقا دکتری هم داره خیلی خوبه. نمیدونم چرا ناراحتین

دکتری داره؟ برا علوم کامپیوتر؟ من فکر نمیکنم
لینک مرجع