تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سطح علمی و معرفی اساتید گرایش شبکه دانشگاه آزاد تبریز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان
یک راهنمایی می خواستم از دوستانی که شبکه آزاد تبریز و یا امنیت اهر می خونن سطح این دانشگاه ها و اساتید چطوریه ؟
راستش من شبکه خیلی دوست دارم .از طرفی دیگه می خوام دکترا برم از ایران .امتحان آزاد رو خوب دادم فکر کنم یکی از این دو قبول بشم ولی نمی دونم ارزش داره برم یا نه .ممنون میشم اگه استاد ها و سطح کلاس ها رو بفرمایین .چون امسال شبکه میره زیرگروه کامپیوتر می ترسم دوباره شروع کنم ولی از این ورم نمی دونم سطح این دانشگاه چه جوریه یعنی برم یا نرم.یعنی اگه برم بعدا واسه اپلای مشکل میشه یا نه اگه معدلم خوب باشه می تونم اقدام کنم
سلام.
والا.. دانشگاه آزاد تبریز گروه نرم افزار و معماریش خوبه.. اما از دیدگاه بنده برای شبکه اساتید خیلی تاپی نداره!
در مورد اپلای که فرمودید، تمام دانشگاه های آزاد ایران رو از یک دید یکسان میبینن. ولی به نظر من اگر روابط خوب با اساتید قوی داشته باشید و بتونید حتی 1 مقاله با ارزش بدید، چرا نتونید برای دکتری اپلای کنید.
دوستانی که الان آزاد تبریز ارشد میخونن بهتر میتونن بیان و اینجا نظر بدن. آزاد تبریز سال اول هست که ارشد شبکه میگیره، و گمان میکنم بر اساس پتانسیل های موجود گروه معماریش داره این کار رو انجام میده. شاید اگر برای ارشد سراسری 95 نتونم نتیجه مناسبی بگیرم بیام همینجا. موفق باشید.
ممنون از راهنمایی تون
ولی یک مورد رو در پاسختون اصلاح کنم سال اول نیست؛ آزاد تبریز چندین ساله شبکه می گیره
(01 مهر 1394 12:33 ب.ظ)sanamsayna نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از راهنمایی تون
ولی یک مورد رو در پاسختون اصلاح کنم سال اول نیست؛ آزاد تبریز چندین ساله شبکه می گیره
دفترچه سال ۹۳ و ۹۲ رو خودتون ببینید، نامی از آزاد تبریز برده نشده! نمیشه که اسمش تو دفترچه نباشه و دانشجو بگیره!

سال 93:
[تصویر:  385568_azad93.jpg]

سال 92:
[تصویر:  385568_azad92.jpg]

دانشگاه آزاد تبریز و آزاد شبستر، از سال ۹۴ یعنی امسال برای اولین بار قراره دانشجوی شبکه بگیرن.

[تصویر:  385568_azad94.jpg]
لینک مرجع