تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اعلام زمان مصاحبه دکتری 94 مجموعه مهندسی کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
بالاخره بعد مدت ها زمان مصاحبه دکتری آزاد مهندسی کامپیوتر هم اعلام شد.

از تعداد واحد های مجوز دار و تعداد پذیرش و تجربه های مصاحبه، اگر اطلاعی دارید، بگید...

با تشکرSmile
من که همون روز اول افتادم !!
چقدر زیادن دعوت شده ها!!
(05 مرداد 1394 12:54 ب.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط: [ -> ]چقدر زیادن دعوت شده ها!!
خب فقط 320 نفر با آزمون هستن و یه سری هم بی آزمون!
یعنی حدود 400 نفر با 3 واحد، حالا هرکدوم خیلی زیاد 15 نفر بگیرن، میشه 45 تا و 350 نفر بقیه....Huh
کسی هست که دولتی هم رتبه خوبی اورده شده باشه و بخواد اینجا نره؟؟؟
سلام از کجا میدونین 3 واحده طلاعاتی دارین به ما هم بدین لطفا (هلیا 99)
(12 مرداد 1394 08:17 ب.ظ)amirgh69 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام از کجا میدونین ۳ واحده طلاعاتی دارین به ما هم بدین لطفا (هلیا ۹۹)
سلام
تعداد واحد های مجوز دار رو فکر میکنم وزارت علوم بود یا خود دانشگاه آزاد چند وقت پیش اعلام کرد. نمیدونم حالا بازم واحدی مجوز گرفته یا نه! مثلا قزوین نداشت!!
برای ما موقع ثبت نام 20 واحد بود که فقط 3تاش مجوز گرفته بود اخیرا.
سلام دوستان برای مصاحبه دانشگاه ازاد نباید پولی به حساب بریزیم یا مدارکی رو ارسال کنیم چرا تو سایت چیزی ننوشته ؟
(20 مرداد 1394 09:47 ب.ظ)zahra_davoody نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان برای مصاحبه دانشگاه ازاد نباید پولی به حساب بریزیم یا مدارکی رو ارسال کنیم چرا تو سایت چیزی ننوشته ؟
سلام
امیدوارم برای جواب دیر نشده باشه ولی برای مصاحبه هزینه ای نداره یعنی این جور که بعد از مصاحبه مطمئن شدم دلیل هزینه بالای ثبت نام آزمون اینه که هزینه مصاحبه از همه داوطلبین هنگام ثبت نام آزمون گرفته شده. چیزایی که لازمه همراه داشته باشید شامل مدارک زبان ( اگر دارید) و یک رزومه و متن پایان نامه و مقالاتتون هست به اضافه مدارک شناسایی.
لینک مرجع