تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست راهنمایی برای شرکت در ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان ، من کارشناسی فن آوری اطلاعات دارم ، میخوام ارشد شرکت کنم فناوری اطلاعات ولی از اونجایی که 3 ساله فارغ التحصیل شدم و هیچی یادم نیست خیلی سردرگم هستم . اول اینکه میخوام فقط شبکه ، بانک اطلاعاتی و زبان رو بزنم چون فقط تو اینا حرف برا گفتن میتونم داشته باشم . دوستان منابع خاصی یا چیزی موجود دارند که بتونند به من بی نوا کمک کنند؟ به نظرتون توی این مدتی که مونده به آزمون میتونم خودمو برسونم ؟ میتونم تو یه دانشگاه معتبر قبول بشم ؟
دوست عزیز به این لینک ها سر بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه با برنامه درست و بهینه بخونید قطعا میتونید. دوستان اینچنینی داشتم نتیجه خوبی گرفتن. همه چی بستگی به خودتون داره. چند وقتیه میگن امکانش هست امسال کنکور بیفته اردیبهشت اینجوری باشه زمان بیشتری برای خوندن خواهید داشت. اراده کنید و شروع کنید
موفق باشید. انشالله سال بعد مصاحبه شما رو هم میخونم Wink

در ضمن احتمالا امسال شبکه و امنیت بره زیر مجموعه گروه مهندسی کامپیوتر. اینو هم مد نظر داشته باشید
سوالی هم داشته باشید میتونید به این تاپیک سر بزنید

بله دوست عزیز

اگر بتونید تا آخر تابستون یک دور کتاب ها رو بخونید که خیلی خوب میشه !
برید قسمت مصاحبه های سایت اینجا بگیم مدیر بخش ناراحن میشه
ضمنا با ۳درس ۱۰۰ هم بزنید دانشگاه خوب قبول نمیشید
شما روی همه وقت بذارید ۱۰درسه هرکدوم قوی تر هستید بیشتر وقت بذارید
لینک مرجع