تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: برای کنکور ارشد بخونم یا زبانمو تقویت کنم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
ببخشید اگه خیلی مرتبط نیست
بنده سربازم و یه شش ماهی به اتمام خدمتم باقی مونده
به نظرتون از فرصتهای آزادم تو این شش ماه در مورد مطالعه برای کنکور ارشد استفاده کنم یا زبان انگلیسیمو تقویت کنم؟
کدومو مناسب تر میدونید؟
متشکرم

Sent from my D6502 using Tapatalk
(19 تير 1394 03:45 ق.ظ)invisible158 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
به نظرتون از فرصتهای آزادم تو این شش ماه در مورد مطالعه برای کنکور ارشد استفاده کنم یا زبان انگلیسیمو تقویت کنم؟
کدومو مناسب تر میدونید؟
متشکرم

کنکور ارشد. زبان رو تقویت کنی که چی بشه توو این گیری ویری.بعد از کنکور تا اول مهر برای تقویت زبان وقت هست
(19 تير 1394 03:45 ق.ظ)invisible158 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
کدومو مناسب تر میدونید؟
متشکرم

اگه قصد داری ارشد بخونی، خوب مطمئنا کنکور در اولویته، در طول آماده شدن برای کنکور زبان رو تا حدی که به درد کنکورت میخوره پیش ببر، و به قول behnam5670 بقیه زبانم بذار بعد از کنکور

به همین سادگیBig Grin
البته دوست عزیز بستگی به میحط سربازیت داره . اگه یه جایی هستی که پادگان کتابخونه داری امکانات خوبی داره تمرکزت به هم نمی خوره
چندتا منابع ارشد انتخاب کن بخون ولی داری یه جایی خدمت می کنی که هروز بعد خدمت تو یه آسایشگاه پنجاه نفری زندگی می کنی زبان بخونی خیلی هنر کردی.
سلام
منم با behnam5670 موافقم.
سلام Dodgy
منم با tohidi4503 موافقم
مشخصه که خدمت رفته
2 و 3 درس انتخاب بکن و بخون ، زبان هم بعدا" خودش تقویت خواهد شد
سلام....
به نظر من هیچکدوم...
برو به فکر کار باش چون بعد از سربازی خونواده دیگه ازت انتظار کارکردن رو دارن!!!!!!!!!
به نظره من
به فکر کار باش + زبان بخون
لینک مرجع