تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کمک برای خواندن درس گسسته از پایه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
بنده رشته ام علوم انسانی بوده هم در دبیرستان و هم دانشگاه بنابراین هیچ چیز از گسسته نمی دونم ...
برای فهمیدن درس ساختمان گسسته باید چی رو بخونم تا از پایه متوجه بشم توی پیش دانشگاهی ریاضی ها یک کتاب ریاضیات گسسته وجود داره اون بدردم میخوره ..؟؟؟؟
اگر نه چه کتابی می تونه کمکم کنه در ضمن بسته ی آموزشی مدرسان رو هم گرفتم و کتاب اون هم هست؟؟؟!!!
بی نهایت سپاسگذارم
اگر بتونین همون گسسته دبیرستان ر و÷یدا کنین عالی هست یا خود کتاب یا فیلم اموزشی موسسات کنکوری کنکور کارشناسی من مال کنکور اسان است رو دارم اما انقدر قسم ایه میده که من معذروم از دادن ک÷یشون و باید خرید کنید
اگر بتونین کتاب گسسته رشته ریاضی رو پیدا کنین خیلی کمکتون میکنه
بنظرم اصلا بیخیال بشید بهتره چطور شما از رشته انسانی میخواید کنکور کامپیوتر بدید!!!!!!
با توجه به اینکه رشته تون انسانیه بهتره از گسسته دبیرستان شروع کنید.
برای سرفصل احتمال و ترکیبات لازم میشه که قبلش سرفصل مربوطه رو از کتاب ریاضی 2 دبیرستان پیگیری کنید.البته نمیدونم تو کتابهای جدید فصل مربوط به ترکیبات تو کدوم ریاضیه.
بعدش مستقیما نمیتونید برید سروقته گسسته دانشگاه; باید حتما قبلش با موضوعاتی مثل سریها و کمی مبحث مشتق گیری رو خونده باشید.پس لازم میشه حتما این سرفصلها رو از کتابهای حسابان سال سوم دبیرستان و حساب دیفرانسیل و انتگرال پیش دانشگاهی بخونید.
بعد از اینا میتونید ساختمان گسسته رو بخونید.
(02 تير 1394 05:00 ب.ظ)hhaftsin نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرم اصلا بیخیال بشید بهتره چطور شما از رشته انسانی میخواید کنکور کامپیوتر بدید!!!!!!
ابتدا از دوستانی که کمک کردند متشکرم ممنونم از راهنمایی بسیار خوبتان
و شما دوست عزیز که پرسیدید چرا کامپیوتر باید بگم که علاقه علاقه و باز هم علاقه که وقتی این فاکتور با پشتکار و توکل به خدا جمع بشه می تونه خیلی از کارهای به ظاهر غیر ممکن رو ممکن کنه
از قدیم گفتن خواستن توانستن است...
لینک مرجع