تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تمدید زمان مصاحبه ی دانشگاه مالک اشتر94
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
کسی خبر داره که مصاحبه ی دانشگاه مالک اشتر تمدید شده باشه یا نه ؟
من زمان مصاحبه ام یکشنبه هفته ی پیش بود که اون موقع اصلا نمیدونستم و دو روز بعد فهمیدم
بعدشم که یه مشکله بزرگ و خاص داشتم که نتونستم تا الان برم.
ولی ازین به بعد اگه تمدید شده باشه میتونم برم
ضمناً شهرستانم هستم و اینکارم رو سختر میکنه
اگه کسی از تمدیدش اطلاعی داره لطفا بهم خبر بده
سلام
منم به مشکل شما دچارم.
دیروز برای من یه اس ام اس از دانشکاه مالک اشتر اومد که اگر میخواید مراحل ثبت نام شما دوباره پی گیری بشه کد رشته انتخابیتو بفرست، منم فرستادم و منتظرم که زمان مصاحبه بعدی اعلام بشه.
سایت سنجش چک کنید احتمالا توی همین چند روز اعلام کنن.
به نظرتان مجازی مالک اشتر تو فناوری اطلاعات تاچه رتبه ای قبولی داره؟
(09 تير 1394 10:16 ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط: [ -> ]توی اطلاعیه تکمیل ظرفیت سنجش دو تا بازه زمانی مصاحبه مشخص شده بود. اگه برنامشون عوض نشده باشه براساس همون اطلاعیه عمل میشه. تصویر پایین مربوط به همون اطلاعیه است.

[تصویر:  371167_mosahebe_sanjesh.jpg]

یعنی باید بریم اصفهان؟

(12 تير 1394 07:55 ب.ظ)feri-sh نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرتان مجازی مالک اشتر تو فناوری اطلاعات تاچه رتبه ای قبولی داره؟
من مجازی امنیت قبول شدم میدونم امنیت باید زیر 800 باشی
(13 تير 1394 12:42 ق.ظ)srahimi نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 تير 1394 11:37 ب.ظ)ahmadi_f نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی باید بریم اصفهان؟

بر این اساس انگار بله. جایی توی همین مانشت دیدم (اگه اشتباه نکنم تاپیک سوالات مصاحبه مالک اشتر بود) یکی گفته بود همون چند هفته پیش که همه میرفتن تهران واسه مصاحبه ایشون رفتن شاهین شهر مصاحبه کردن. از خود سنجش بپرسید اگه مسیرتون دوره آیا امکانش هست براتون برید تهران واسه مصاحبه یا نه. شاید قبول کردن

پیامی که دوستمون گفت برای منم اومد.اول کدو اشتباه وارد کردم بعد دوباره درستشو فرستادم.میترسم مشکلی پیش بیاد.
به دانشگاه زنگ زدم گفتن مشکلی نیست.امیدوارم که نباشه.
برای مصاحبه بعدی نمیدونید چطوری اعلام میشه؟
بهمون پیام میدن یا خودمون همینجوری میتونیم بریم؟
سلام دوستان واسه منم همین پیام تواومد و کد رشته رو فرستادم
به دانشگاه هم زنگ زده بودم قبلش گفتن تو سایت اخبار دانشگاه اعلام میشه تاریخ بعدی مصاحبه
اما من هرچی نگاه میکنم اخبارش و حتی بروز نمیشه
(15 تير 1394 04:40 ق.ظ)سامینا نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان واسه منم همین پیام تواومد و کد رشته رو فرستادم
به دانشگاه هم زنگ زده بودم قبلش گفتن تو سایت اخبار دانشگاه اعلام میشه تاریخ بعدی مصاحبه
اما من هرچی نگاه میکنم اخبارش و حتی بروز نمیشه

حداقل همه مثل همیم:DodgyHuh
سلام دوستان دیروز از طرف دانشگاه واسم پیام اومد
گفته بودن تاریخ تولد و اسم پدر رو براشون بفرستم
واسه شماها هم اومد؟؟

(09 تير 1394 10:16 ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط: [ -> ]توی اطلاعیه تکمیل ظرفیت سنجش دو تا بازه زمانی مصاحبه مشخص شده بود. اگه برنامشون عوض نشده باشه براساس همون اطلاعیه عمل میشه. تصویر پایین مربوط به همون اطلاعیه است.

[تصویر:  371167_mosahebe_sanjesh.jpg]

این جدولی که گذاشتین درست نیست
تاریخ مصاحبه های اصفهان هفته ی بعد از تهران بود
یعنی همون 24و25و26 خرداد
تو سایت سنجش هم چک کردم و دیدم الان
من خودم میخواستم اصفهان برم مصاحبه وقتی به مصاحبه های تهران نرسیدم
اما بازم نشد
خواهش میکنم.
سلام بچه ها عیدتون مبارک و طاعاتتون قبول باشه
امروز واسه من پیام اومد که مصاحبه روز چهارشنبه 31تیره
مدارک هم گفته همراهتون باشه
کسی اطلاع داره چه مدارکی باید همراهمون باشه؟
(29 تير 1394 12:34 ب.ظ)سامینا نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها عیدتون مبارک و طاعاتتون قبول باشه
امروز واسه من پیام اومد که مصاحبه روز چهارشنبه ۳۱تیره

مدارک مورد نیاز: (1) دو قطعه عکس 4×3 مربوط به سال جاری. (2) اصل شناسنامه و یک برگ کپی از تمام صفحات. (3) اصل کارت ملی به انضمام تصویر پشت و رو از آن. (4) اصل مدرک کارشناسی(و کاردانی) یا گواهی موقت با قید معدل به انضمام تصویر آن. (5) ارائه مدرک جهت تعیین وضعیت نظام وظیفه. (6) در صورت شاغل بودن در ن.م، گواهی اشتغال کار از محل کار مربوطه. (7) تاییدیه فارغ التحصیلی تا تاریخ 30/11/93 (برای دانشجو.یان سال آخر دوره کارشناسی) هرماه با معدل واحدهای گذرانده. (8) ارائه اصل فیش پرداختی به مبلغ 100.000 ریال به حساب بانک انصار به شماره.

این 8 موردیه که خود سایت سازمان سنجش گذاشته بود. من خودم مصاحبه مالک رفتم(تهران). مهمش شناسنامه ست و 10000 تومن پول که همونجا ازتون میگیرن، نیاز نیست بریزید به حسابشون. بقیه مدارک رو زمانی که قبول میشید و واسه ثبت نام میرید هم میشه برد.
(29 تير 1394 12:34 ب.ظ)سامینا نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها عیدتون مبارک و طاعاتتون قبول باشه
امروز واسه من پیام اومد که مصاحبه روز چهارشنبه ۳۱تیره

یادتون باشه کد ملی و آدرس اعضای خونواده رو (خواهر و برادر) هم داشته باشید تا احیانا اگه اون موقع اعضای خونوادتون در دسترس نبودن -که چنین اتفاقی می افتاد تو روز مصاحبه- معطل نمونید.
در ضمن معدل دیپلم رو هم میخوان تو فرمی که بهتون میدن پر کنید
سلام بچه ها
من چهارشنبه بالاخره رفتم مصاحبه
به نظرم مصاحبه ش سخت بود خیلی
سوالاش خیلی سیاسی تخصصی بود دیگه
امیدی به قبولیش ندارم
خیلی ناراحتم
سلام دوستان.
میدونید نتیجه قبول شده های مصاحبه دوم که تمدید شده بود کی اعلام میشه؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع