تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] voice آمار طورانی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جزوه دستنویس منطبق با voice رو ندارم.
من جزوه و ویث ایشون را دارم که مال سال پیشه و یکی از بچه‌ها می رفت و بهم داد.ولی مشکل اینکه جزوش اسکن نیست.ویث هاشم ۱۹ جلسست.این که سارا خانوم گذاشتند نیست.اگر خواستید بگید
برنامه سازی نورالله که بهتره.جزوشم هست.
کلا توصیم اینه که ویث بدون جزوه هماهنگش فایده نداره و گوش دادنش باعث وقت کشی میشه.چون 70 درصد قضیه را نمی فهمید چی به چیه!
(20 شهریور 1390 06:03 ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط: [ -> ]قبل از هر چیز دستتون درد نکنه من خیلی دنبال ویس آمار طورانی بودم.
ببخشید این ویسها مال چه سالیه؟
چون جزوه تابستون ۸۸ آمار آقای طورانی توی بسته مانشت هست. اگر سال ۸۸ باشه شاید مطابق باشه.

با کتاب آمار آقای طورانی چطور؟ هم همخونی نداره؟
سلام. خواهش می کنم
ان شا ا... براتون مفید باشه

نمی دونم شاید برای سال 89 باشه. مطمئن نیستم.
من هنوز گوش ندادم.
voice ساختمان با کتابش پیش میره. آمار رو نمی دونم.
شما جلسه اولش رو گوش بدید ببینید چه جوریه.
فکر می کنم جلسه اول فصل اول کتابش رو درس می ده.

فصل اول کتاب آمار طورانی دانلود از سایت پارسه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(15 شهریور 1390 01:54 ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط: [ -> ]سارا جون برنامه ریزی پارسه رو نداری؟

اینم برنامه پارسه
میشه جزوه مطابق با voice رو بذارید رو سایت؟
(10 شهریور 1391 02:31 ب.ظ)maryamf نوشته شده توسط: [ -> ]میشه جزوه مطابق با voice رو بذارید رو سایت؟
متاسفانه جزوه مطابق با voice رو ندارم. از کتاب آمار پارسه تالیف طورانی استفاده کنید.
(10 شهریور 1391 02:43 ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 شهریور 1391 02:31 ب.ظ)maryamf نوشته شده توسط: [ -> ]میشه جزوه مطابق با voice رو بذارید رو سایت؟
متاسفانه جزوه مطابق با voice رو ندارم. از کتاب آمار پارسه تالیف طورانی استفاده کنید.

میشه جزوه آمار رو بزارید برای من مهم نیست که با ویس باشه یا بدون ویس
این ویسی هم که شما گذاشتید مال سال ۸۹ هست
من این کلاس رو میرفتم
فقط ۳ جلسه آخر که مهمترین جلساتش هم بوده نرفتم
اگه کسی جزوه داره مخصوصا جلسات آخر رو
خواهش میکنم بزاره
(20 آبان 1391 12:09 ب.ظ)marzieh91 نوشته شده توسط: [ -> ]میشه جزوه آمار رو بزارید برای من مهم نیست که با ویس باشه یا بدون ویس
این ویسی هم که شما گذاشتید مال سال ۸۹ هست
من این کلاس رو میرفتم
فقط ۳ جلسه آخر که مهمترین جلساتش هم بوده نرفتم
اگه کسی جزوه داره مخصوصا جلسات آخر رو
خواهش میکنم بزاره
جزوه آمار آقای طورانی (سایت یادمانه) تابستان 88:

دوستان خیلی ممنون
همگی موفق باشید

سلام.میشه لطف کنید ویس و جزوه هماهنگی که دارید رو برای دانلود بذارید؟
با تشکر
اقا فصل 5 یعنی توزیع نمونه ای و برآورد و آزمون هست در این ویس ها؟
فصل 5 که نیست تو این ویسها، بچه ها ویس فصل 5 ندارید؟
لینک مرجع