تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: جدول جامع پیشنهادات منابع کنکور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام
جدولی تحت قالب Google sheet تهیه کردم به منظور جمع آوری جامع پیشنهادات کتب و منابع مختلف.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به منظور همکاری برای افزودن پیشنهاد خود به صورت زیر عمل کنید :

---->
۱ـ ابتدا به کمک insert یک سطر به ابتدای بخش پیشنهادات اضافه کنید .
۲ـ اسم و مشخصات خودتون رو وارد کنید(نام کاربری و رتبه ی قبولی و...).
۳ـ شماره کتاب مدنظر خودتون رو داخل فیلد هر درس وارد کنید و اگر مایل بودید داخل یک پرانتز بعد شماره ی کتاب بهش نمره اطلاق کنید. (نمره ی درجه ی کیفی کتاب از نظر شما)
۱.۳ـ توجه داشته باشید اگر منبع نامدار و شاخصی وجود داشته که من ذکر نکردم شخصا به جدول اضافه کنید و اگر از منبع نامشحوری پیشنهاد دارید اون رو در note ثبت کنید
۴ـ در مخرج لزوم هم داخل فیلد هر درس توضیحات و نظرات خودتون رو تحت قالب note ثبت کنید.

متاسفانه تا به حال غایب از کتب اطلاعات دقیقی ندارم و به تبع این امر بیم این میرود که اطلاعات و اسامیِ بعضا ناصحیصی ثبت کرده باشم.
در صورت وجوب تصحیح کنید.
اینطوری خیلی سختهDodgy
حالا میذاشتین بچه ها بگن
بعد اشتراک میگرفتین و خودتون ترتیب جدولو میدادین دیگهBig Grin
(01 خرداد 1394 02:25 ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط: [ -> ]اینطوری خیلی سختهDodgy
حالا میذاشتین بچه ها بگن
بعد اشتراک میگرفتین و خودتون ترتیب جدولو میدادین دیگهBig Grin
بله. از پیشنهادات دوستانی که کنکور ۹۳ شرکت کرده بودند چند سطر انتهایی رو پر کردم . به کمک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
.
اما از دوستانی که امسال کنکور شرکت کردند به غیر از 3-4 نفر ، از منابع بقیه اطلاعی ندارم.

هدف مدنظرم این بود که پیشنهادات منسجم تر بشه.
اما جدول بیشتر در جمع آوری اطلاعاتِ آماری میتونه مفید باشه نه در موارد دیگه.
لینک مرجع