تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتخاب روزانه دانشگاه شاهد یا مالک اشتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها کسی میدونه اگه روزانه شاهد یا مالک اشتر رو انتخاب کنیم و در مرحله اول پذیرش بشیم ولی در مصاحبه شرکت نکنیم چی میشه؟! انتخاب های بعدی چک میشه؟یا از کنکور سال بعد محروم میشیم؟
(31 اردیبهشت 1394 10:54 ق.ظ)kimzi نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کسی میدونه اگه روزانه شاهد یا مالک اشتر رو انتخاب کنیم و در مرحله اول پذیرش بشیم ولی در مصاحبه شرکت نکنیم چی میشه؟! انتخاب های بعدی چک میشه؟یا از کنکور سال بعد محروم میشیم؟

اگه به مصاحبه دعوت شی .. نری انتخاب های بعدی به جریان می افته... .. مالک 100 درصد نسبت به شاهد بهتره
ولی من تحقیق کردم همه میگن شاهد بهتره
مالک جوش نظامیه، خیلی ها هم که اونجا درس خوندن و میخوان اپلای کنن با مشکل مواجه شدن
سلام خواهشا یکی جواب بده دانشگاه شاهد ( امنیت اطلاعات) اوضاعش چجوریه به نسبت مثلا شبانش به روزانه بعضی شهرستان ها مثل کرمانشاه میارزه و اینکه رتبه قبولی تو روزانه وشبانش چنده مرسی...
اگه چیزی راجع به این دو دانشگاه میدونین بگین تا بعدا از زدنش پشیمون نشیم مرسی
من که از مالک اشتر خیلی بد شنیدم،با یکی از اساتید اونجا هم مشورت کردم کلا منصرفم کرد،گفت برای کسی خوبه که مطمئن باشه میخواد تا آخر عمرش ایران بمونه
اسم این دانشگاه هم تو لیست تحریم هاست هیچ! رییس دانشگاه هم اسمش تو لیست تحریمه
یعنی بخوای مالک اشتر بری بهتره قید خارج رفتن در آینده رو کلا بزنی
(16 خرداد 1394 11:07 ق.ظ)kimzi نوشته شده توسط: [ -> ]من که از مالک اشتر خیلی بد شنیدم،با یکی از اساتید اونجا هم مشورت کردم کلا منصرفم کرد،گفت برای کسی خوبه که مطمئن باشه میخواد تا آخر عمرش ایران بمونه
اسم این دانشگاه هم تو لیست تحریم هاست هیچ! رییس دانشگاه هم اسمش تو لیست تحریمه
یعنی بخوای مالک اشتر بری بهتره قید خارج رفتن در آینده رو کلا بزنی
دانشگاه شاهد چطور؟اونم اینطوریه؟
لینک مرجع