تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاه مجازی خواجه نصیر و امیر کبیر و علم وصنعت یا غیرانتفاعی صفاهان اصفهان؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان خواهش میکنم اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه
من رتبه ام ۴۳۴ شبکه و امنیت ام اصلا فکر نمیکردم همچین رتبه ای بیارمو انتظارم بهتر ازین بود و حالا راستش امیدی ب شبانه ها ندارم و بعید میدونم قبولشم حالا بین مجازی دانشگاه های امیرکبیر و علم و صنعت و خواجه نصیر با غیر انتفاعی صفاهان موندم
راستش من اصلا اطلاعی از هزینه و نحوه کلاسای مجازی دانشگاه ها ندارمو از دوستانی ک اطلاع دارن خواهش میکنم راهنماییم کنن ممنون میشم
۱کی از دوستان میگفت اساتید صفاهان اساتید دانشگاه اصفهان هستند البته این حرف تو صفحه اصلی خود ددانشکده هم نوشته
حالا نمیدونم از لحاظ مدرکی و هزینه ای و حتی سختی تحصیل با توجه ب اینکه بعضی دوستان گفتن هیچ ارزشی ب دانشجویان محازی نمیدن کدوم بزنم؟
راستی اگه کسی از شرایط و هزینه و اصلا نوع کلاسای پردیس خودرگردان مثل اصفهان خبر داره خیلی لطف میکنه اگه راهنماییم کنه
کسی اطلاع نداره؟SadSadSadSad
سلام
من اطلاعی ندارم...
ی نکته میخواستم بگم که....
ببخشید منظور تون از خاجه نصیر => همان خواجه نصیر هس؟!
(25 اردیبهشت 1394 12:38 ق.ظ)testo نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من اطلاعی ندارم...
ی نکته میخواستم بگم که....
ببخشید منظور تون از خاجه نصیر => همان خواجه نصیر هس؟!

سلام ممنونم ازین ک اطلاع دادین اشتباهو.چون با گوشی تایپ کردم متاسفانه (و) وسط جا افتاده.ممنون که گفتین درستش کردم
جدا خیلی زوره آدم رتبش 400-500 باشه! واقعا متاسفم
منم شرایطم هم از نظر رتبه و هم شهر مشابه شماست(البته رتبم 700 ه)
به نظر شخصی من برین غیر انتفاعی. هزینه ی پردیس این طور که یکی از دوستان گفت ترمی حدود 5 میلیونه.مجازی هم دست کمی از این نداره!
به نظرتون واقعا ارزش داره آدم واسه ارشد 15-20 میلیون خرج کنه؟!
اگه همین پولو بدید برین دوره های سیسکو و میکروتیک و مایکروسافت و... فک می کنم به مراتب بیشتر فرصت شغلی براتون باشه.
خود من الان واقعا موندم برم صفاهان یا اصلا دیگه ادامه تحصیل ندم!
من پارسال که کارشناسی درس می خوندم 1200 شدم پارسال هم همین صفاهان می تونستم برم الان واقعا زورم میگیره بخوام برم غیرانتفاعی ای که پارسال هم قبول می شدم!
بچه ها قید غیر انتفاعی ها رو بزنید.....
خیلی باحاله غیرانتفاعی 20 تا 20 میگرند ولی دانشگاهای سراسری 5 تا 8 تا.....
(25 اردیبهشت 1394 11:28 ق.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط: [ -> ]جدا خیلی زوره آدم رتبش ۴۰۰-۵۰۰ باشه! واقعا متاسفم
منم شرایطم هم از نظر رتبه و هم شهر مشابه شماست(البته رتبم ۷۰۰ ه)
به نظر شخصی من برین غیر انتفاعی. هزینه ی پردیس این طور که یکی از دوستان گفت ترمی حدود ۵ میلیونه.مجازی هم دست کمی از این نداره!
به نظرتون واقعا ارزش داره آدم واسه ارشد ۱۵-۲۰ میلیون خرج کنه؟!
اگه همین پولو بدید برین دوره های سیسکو و میکروتیک و مایکروسافت و... فک می کنم به مراتب بیشتر فرصت شغلی براتون باشه.
من پارسال که کارشناسی درس می خوندم ۱۲۰۰ شدم پارسال هم همین صفاهان می تونستم برم الان واقعا زورم میگیره بخوام برم غیرانتفاعی ای که پارسال هم قبول می شدم!

بدترین رتبه ای که ادم میتونه بیاره همین 400 / 500 هست نه روزانه شبانه امید داری،نه دلت میاد بری غیر انتفاعی،واقعا آدم دلش میسوزه وخصوصا اگه سال اولت نباشه
منم تو همین مایه ها اوردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(25 اردیبهشت 1394 12:03 ب.ظ)Mänu نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 اردیبهشت 1394 11:28 ق.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط: [ -> ]جدا خیلی زوره آدم رتبش ۴۰۰-۵۰۰ باشه! واقعا متاسفم
به نظر شخصی من برین غیر انتفاعی. هزینه ی پردیس این طور که یکی از دوستان گفت ترمی حدود ۵ میلیونه.مجازی هم دست کمی از این نداره!
من پارسال که کارشناسی درس می خوندم ۱۲۰۰ شدم پارسال هم همین صفاهان می تونستم برم الان واقعا زورم میگیره بخوام برم غیرانتفاعی ای که پارسال هم قبول می شدم!

بدترین رتبه ای که ادم میتونه بیاره همین ۴۰۰ / ۵۰۰ هست نه روزانه شبانه امید داری،نه دلت میاد بری غیر انتفاعی،واقعا آدم دلش میسوزه وخصوصا اگه سال اولت نباشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آره واقعا من با 700 کلی زورم میگیره برم غیر انتفاعی وای به حال شما 400-500 ایا Sad
(25 اردیبهشت 1394 12:10 ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 اردیبهشت 1394 12:03 ب.ظ)Mänu نوشته شده توسط: [ -> ]

بدترین رتبه ای که ادم میتونه بیاره همین ۴۰۰ / ۵۰۰ هست نه روزانه شبانه امید داری،نه دلت میاد بری غیر انتفاعی،واقعا آدم دلش میسوزه وخصوصا اگه سال اولت نباشه

آره واقعا من با ۷۰۰ کلی زورم میگیره برم غیر انتفاعی وای به حال شما ۴۰۰-۵۰۰ ایا Sad

از همه دوستانی که جواب دادن ممنونم.واقعا 400 بدترین رتبه اس اگه فقط چندتا بالاتر میومدمو رتبه ام 300 بود ب شبانه امید داشتم ولی حالا نمیدونم چیکار میتونم بکنم.من ساکن تهرانمو رفتن غیرانتفاعی های اطراف هم ترمی 3تومن با توجه به خوابگاه هزینه میبره و واقعا نمیدونم چیکار میتوم بکنم با اینکه سال دومم هستو با کلی امید کنکور دادمو....
حالا باید بین غیرانتفاعی ها و مجازی ها یکی انتخاب کنم.صفاهانم با توجه ب اینکه توو شهره و گفتن اساتید دانشگاه اصفهان هستن توو فکرشم.ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم
لینک مرجع