تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پیچیدگی توابع
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
لطفا به فایل پیوست شده جواب دهید.
ممنونم
چون تعداد جملات رابطه شما به n وابسته است.
در اصل این رابطه برقراره:
(16 اردیبهشت 1394 12:32 ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 اردیبهشت 1394 11:37 ق.ظ)فاطمه ارشد ای تی نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا به فایل پیوست شده جواب دهید.
ممنونم

چون تعداد جملات رابطه شما به n وابسته است.
در اصل این رابطه برقراره:
یکم متوجه شدم ولی توجیه نشدم
لینک:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[/quote]

من واقعا تشکر می کنم می دونم نوشتن این مطالب خیلی وقت می بره و می دونم من خیلی سوال می کنم ببخشید
ولی دو جا از استدلالتونو نمی تونم بفهمم،
اول اونجایی که n به توان n را به دو طرف نامساوی اضافه می کنید مگر نباید مثل عبارت زیر بشود
[tex]1^n 2^n ..... (n-1)^n n^n<n^n\times n^n\Rightarrow1^n 2^n ...... n^n<n^{n n}[/tex]

اما شما نوشتین
[tex]1^n 2^n ..... (n-1)^n n^n<2\times n^n[/tex]

می شه بگید چرا؟

و در اخر نتیجه گیری کردید [tex]1^n 2^n ..... n^n\in\theta(n^n)[/tex] در حالیکه این نتیجه گیری هم ظاهرا درست نیست چرا که در همین کتاب امده است اگر داشته باشیم [tex]\sum^n_{i=1}(i)^l\epsilon\theta(n^{l 1})[/tex]
می شه توضیح بدید

در اخر ببخشید خیلی سوال کردم
(19 اردیبهشت 1394 11:15 ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 اردیبهشت 1394 12:11 ب.ظ)فاطمه ارشد ای تی نوشته شده توسط: [ -> ]دو جا از استدلالتونو نمی تونم بفهمم،
اول اونجایی که n به توان n را به دو طرف نامساوی اضافه می کنید مگر نباید مثل عبارت زیر بشود
[tex]1^n 2^n ..... (n-1)^n n^n<n^n\times n^n\Rightarrow1^n 2^n ...... n^n<n^{n n}[/tex]

اما شما نوشتین
[tex]1^n 2^n ..... (n-1)^n n^n<2\times n^n[/tex]

می شه بگید چرا؟

و در اخر نتیجه گیری کردید [tex]1^n 2^n ..... n^n\in\theta(n^n)[/tex] در حالیکه این نتیجه گیری هم ظاهرا درست نیست چرا که در همین کتاب امده است اگر داشته باشیم [tex]\sum^n_{i=1}(i)^l\epsilon\theta(n^{l 1})[/tex]
می شه توضیح بدید

پاسخ:

معذرت می خوام فایلتون ارور زیر رو می ده و باز نمیشه
پاسخ :
(21 اردیبهشت 1394 11:53 ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط: [ -> ]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنووووون
ضمنا اینا هم خالی از لطف نیستن:

لینک مرجع