تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
من یک سری سوال استخدامی از اینترنت دانلود کردم برا درس پایگاه و برنامه سازی میتونم بگم 90 درصد سوالا حفظی بود مثل کنکور ارشد حالت مفهومی نداشت به نظرتون حفظی بخونیم یا مفهمومی مثلا پایگاه کتاب تست بخونیم یا پایگاه رانکوهی رو حفظ کنیم درس برنامه سازی که کپ کتاب پرات داده بودن کاملا حفظی
(28 فروردین 1394 12:28 ب.ظ)sepid نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
من توی آزمون استخدامی بانک سپه که سازمان سنجش برگزار میکرد شرکت کردم.
سوالاش خوب بود ، منظورم این هست که مسخره نبود و مثلا درسی مثل ساختمان داده سوالاتش مشابه سوالای کنکور ارشد و دکتری بود و به نظر من واضح بود که سنجش سوالا رو طرح کرده.
در ضمن هیچ گونه پارتی بازی هم نبود و من با وجودی که سوالا همه از رشته ی حسابداری بود و اصلا آزمون برای اونها امتیاز ویژه داشت چون عمومی و تخصصی کامپیوتر رو خوب زدم قبول شدم توی آزمون و نفر دوم شدم. ولی توی مصاحبه چون رشته های مدیریت و حسابداری اولویت داشتن یه شخص دیگه که رشتش مدیریت بود قبول شد.
سوالای عمومی هم از نت خلاصه ی جزوه های دبیرستان رو دانلود کنید. من دو روزه عمومی ها رو خوندم و خیلی خوب زدم. زبان و ریاضیش هم آسون بود در حد دبیرستان شاید .
به هر حال خواستم بگم همه جا اینطوری که بعضی دوستان میگن نیس و من از سوالا و روند این آزمون که سنجش برگزار کرد راضی بودم.

میشه جزوه ی درسای عمومی که خوندید رو تو این صفحه بزارید ممنون
مهندسی نرم افزارپرسمن چه فصلاییشو خونیم؟؟؟ کتاب پرسمن چند جلده کدوم جلدارو بخونیم؟
سلام
کسی درباره استخدامی آموزش و پرورش چیزی میدونه؟
(15 اردیبهشت 1394 10:17 ب.ظ)sa_ra نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
سلام امشب اخبار میگفت که برای استخدامی اموزش و پرورش داره کلاهبر داری اینترنتی میشه گول سایتا رو نخورین .هنوز برای استخدام هیچ اقدامی از سوی اموزش و پرورش صورت نگرفته

وزیر گفت الان خبری نیس..احتمالا توو خرداد امتحان برگزار میشه!
گفت اگ قراره اطلاعیه بدیم فقط از طریق همون سایت فرهنگیان.
(17 اردیبهشت 1394 09:36 ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط: [ -> ]
ممنون میشم اگه واسم سایت فرهنگیان رو بذارید.
سلام

وزیر گفت الان خبری نیس..احتمالا توو خرداد امتحان برگزار میشه!
گفت اگ قراره اطلاعیه بدیم فقط از طریق همون سایت فرهنگیان.
زیرنویس شبکه بر زده بود امتحان آموزش و پرورش مرداد ماهه
سلام
بچه ها نمیدونید نتیجه آزمون استخدامی که سازمان سنجش برگزار کرد کی میاد؟؟! سرکار نیستیم؟

مرسی
منم موندم جوابا کی میاد امیدوارم سرکار نباشیمSadSadSadSadSad
من چند روز پیش شنیدم تو اخبار که میگفت تا اواسط تیر نتیجه رو اعلام میکنند.
بچه ها تخصصی و عمومی چی باید بخونیم؟؟!!!
شماها چی میخونین؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع