تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ازمون سنجش تسلط
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
از بچه هایی که در ازمون جامع سنجش شرکت کردند خواهش میکنم سوالات و پاسخنامه را بگذارند برای دانلود
به علت تمکن مالی نتونستم تو ازمون شرکت کنم.
دعاتون میکنمBig GrinBig Grin
سلام
من خودم موافق آپلود بودم
اما جامعه اماری سنجش فوق العاده پایین هست، به همین علت آپلودش یکم به ضرر بچه هاست چون معیار خوبی برای سنجش با رقباشون نیست
(12 دى 1393 03:16 ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من خودم موافق آپلود بودم
اما جامعه اماری سنجش فوق العاده پایین هست، به همین علت آپلودش یکم به ضرر بچه هاست چون معیار خوبی برای سنجش با رقباشون نیست

من کاری به جامعه اماری ندارم؟؟؟
فقط سوالات را میخوام
میخوام تو منزل بشینم ازمون بدم(شبیه سازی)
میترسم کنکور وقت کم بیارمHuh
جامعه ی اماری کم رو گفتم چون آپلودش باعث میشه دیگه کسی برای 2تای اخر ثبت نام نکنه و بچه هایی که ثبت نام کردن برعکس بچه های موسسات دیگه، نتونن خوب مقایسه کنن وضعیتشونو
هرچند من خودم موافق این مورد نیستم و همیشه به اشتراک گذاشتنو میپسندم و تا الانم در حد توانم سعی کردم دریغ نکنم برای دوستان گل مانشت
اما اینبار یکم موضوع متفاوته. نظر شخصیمو گفتم اما هرکسی که ازمونو داده میتونه همکاری کنه
برای شبیه سازی،با ازمون های پارسه و مدرسان هم تمرین کنید
به نظرت از 20 دی فقط تست بزنم خوبه یا نه؟؟
دارم دور2 با تست را تموم میکنم ولی به نطر من خوندن زیاد تاثیر نداره.فقط باید تست زد
(12 دى 1393 03:36 ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرت از ۲۰ دی فقط تست بزنم خوبه یا نه؟؟
دارم دور۲ با تست را تموم میکنم ولی به نطر من خوندن زیاد تاثیر نداره.فقط باید تست زد

یواش یواش کنکورای سالای قبلو از خودتون بگیرید. دیر یا زود بودنش بستگی به تا الان کار کردنتون داره.اما هرچی زودتر و بیشتر تست بزنید مسلما خیلی بهتره
لینک مرجع