تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: افزایش شهریه ثابت دانشگاه آزاد برای ورودی های قدیمی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و وقت بخیر
امسال دانشگاه آزاد یک اقدام جالب انجام داد و اون که اومد شهریه ثابت ورودی های قبل رو به مانند ورودی های جدید محاسبه کرد برای مثال من که ورودی 92 هستم و شهریه ثابتم در مقطع ارشد 11051800 بود اما چند روز پیش که وارد سایتم شدم شهریه ثابتم شده 13151464
در حالی که شهریه ثابت یعنی دانشجو تا زمانی که فارغ التحصیل می شود این مقدار شهریه برایش ثابت بوده و هیچ گونه تغییری نکند
ضمنا این افزایش شهریه مختص دوره ارشد نبوده و دوره های کاردانی و کارشناسی و حتی دکتری نیز شامل این قانون شده اند
علاوه بر افزایش شهریه ثابت , شهریه متغیر نیز افزایش پیدا کرده است
از دوستان دانشگاه آزادی که از این موضوع بی خبرن پرتال خود را چک کنند
در فایلی که پیوست کرده ام مشاهده خواهید کرد که دانشگاه آزاد برای ورودی مهر 92 راهنمای ثبت نام گذاشته که شهریه ثابت رو 11051800 اعلام کرده
این فایل رو موقعی که قبول شدم از سایت روابط عمومی مرکز آزمون گرفتم
آیا این افزایش شهریه قانونی است؟
سلام
این واقعا زوره باید هرطور شده این حق خوری رو رسانه ایش کرد.
برای منم که کارشناسیم تموم نشده این ترم همین اتفهاق افتاد
(18 آبان 1393 11:54 ق.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و وقت بخیر
امسال دانشگاه آزاد یک اقدام جالب انجام داد و اون که اومد شهریه ثابت ورودی های قبل رو به مانند ورودی های جدید محاسبه کرد برای مثال من که ورودی ۹۲ هستم و شهریه ثابتم در مقطع ارشد ۱۱۰۵۱۸۰۰ بود اما چند روز پیش که وارد سایتم شدم شهریه ثابتم شده ۱۳۱۵۱۴۶۴
در حالی که شهریه ثابت یعنی دانشجو تا زمانی که فارغ التحصیل می شود این مقدار شهریه برایش ثابت بوده و هیچ گونه تغییری نکند
ضمنا این افزایش شهریه مختص دوره ارشد نبوده و دوره های کاردانی و کارشناسی و حتی دکتری نیز شامل این قانون شده اند
علاوه بر افزایش شهریه ثابت , شهریه متغیر نیز افزایش پیدا کرده است
از دوستان دانشگاه آزادی که از این موضوع بی خبرن پرتال خود را چک کنند
در فایلی که پیوست کرده ام مشاهده خواهید کرد که دانشگاه آزاد برای ورودی مهر ۹۲ راهنمای ثبت نام گذاشته که شهریه ثابت رو ۱۱۰۵۱۸۰۰ اعلام کرده
این فایل رو موقعی که قبول شدم از سایت روابط عمومی مرکز آزمون گرفتم
آیا این افزایش شهریه قانونی است؟

متاسفانه برای بنده هم اتفاق افتاده من هم ورودی 92 بودم نزدیک به یک میلیون !!!
دانشگاه آزاده و خب دستشم آزاده ....! :/
سلام
این تاپیک را بخوانید لطفا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع