تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مهستان (پوران پژوهش)آزمون مرحله اولش با سال 91 کاملا یکی بود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان پایتخت نشین و جاهای دیگه
کسی هست مهستان شرکت کرده باشه ، خبر دارین آزمون مرحله اول امسالش با سال ۹۱ کاملا یکی بوده و تا الان کارنامه آزمونش صادر نشده و حتی پاسخ گو هم نیستند میگن پیگیری میکنیم

من تو یک پرادوکس قرار گرفتم یعنی من در آزمون مرحله دومش رتبه یک با ضریب ۱۰۰ میارم و همه سوالاتشو ۱۰۰ میزنم Big GrinBig GrinBig GrinTongue

یکی بگه چیکار کنم میشه شکایت کرد میشه هزینه آزمون پس گرفت میشه کاری کرد (گرفتاری ، من نمیدونم چرا همه آزموناشو ثبت نام کردم)

انشالله برای کسی از این مشکلا پیش نیاد

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود ... ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزاد است
شما قبل از زدن تاپیک با این موسسه تماس گرفتین؟ خود موسسه رفتین؟ محاله جوابگو نباشن چون تا جایی که من هر هفته اونجام خیلی خوب پاسخگو هستن
من فردا پیگیری میکنم
واقعا !!!!!؟
میخوان پول طرح تست ندن دیگه حق دارید با اعتمادتون بازی شده واقعا اینکار کم از دزدی نیست خیلی ناراحت شدم چه جوری دلشون میاد با سرنوشت بچه ها به این راحتی بازی کنن . حیف از وقت و هزینه ات .حالا پیگیری کنید بلکه یه کم وجدانشون به درد بیاد و به یه نتیجه ایی برسین ایشاااله .
کسانی که آزمون مرحله اول رو شرکت کردید ، برید با مرحله اول 91 چک کنید ، فقط تاریخ عوض کردند این یه حرکت زننده است

من هم با نماینده شهر خودم و هم با خود موسسه در تهران تماس گرفتم موضوع اطلاع دادم گفتند پیگیری میکنیم بعد گفتند چون سوالات مهمیه و تکرار تو کنکور داشته این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا این هیچ یعنی تا الان نمی تونستند کارنامه ما رو صادر کنند ببینیم چه کار کریم
ایشون درست میگن . من هم مهستان شرکت کردم . دقیقا همون آزمون دو سال پیش رو کپی کردند و دادند دست ما!! واقعا هرچقدر فکر میکنم نمیتونم توجیهی برای اینکار پیدا کنم .
جالبتر اینکه این آزمون قرار بود ۱۸ مهر برگزار بشه که درست یک روز قبل آزمون اطلاع رسانی کردند که آزمون به دو هفته دیگه موکول شد . حتما دوستان اطلاع دارند که اینکار چقدر میتونه در برنامه ریزی شخص خلل ایجاد کنه .
به هر حال امیدوارم به خاطر اینکارشون حاضر به عذرخواهی بشن و اینکه حداقل برای آزمون های بعدی زحمت طرح سوال رو به خودشون بدن .
کسی هست آزمون های مهستان رو شرکت کرده باشه الان چه کار کنیم هر وقت زنگ میزنیم میگن بررسی میشه دیگه تکرار نمیشه و.....

نظری یا کاری مفیدی میشه انجام داد
آخرین خبر : آزمون پوران کنسل شد !
امروز عصر از طرف نمایندگی این موسسه در شهرمون پیامکی دریافت کردم با همین مضمون.هزینه پرداخت شده هم برگردونده میشه.
خوشحالمون کردی
همین که کنسل کردن جای شکر داره و نشون میده برای اعتبارشون ارزش قائلند
من امروز از موسسه(تهران) سوال کردم و گفتن ما امسال اصلا آیتی و کامپیوتر و علوم ازمون نداریم!
به احتمال زیاد شهرهایی که هستین تخلف کردن!
من خودم تهران زنگ زدم صحبت کردم در این رابطه چیزی نگفتن این موضوع که شما الان گفتید خیلی حرفها اااااااااااااااااااااا

یعنی در این دوره زمونه نمیشه به چیزی اعتماد کرد خدایا مگه میشه

آینده مون به کیا سپردیم

(08 آبان 1393 11:22 ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]من امروز از موسسه(تهران) سوال کردم و گفتن ما امسال اصلا آیتی و کامپیوتر و علوم ازمون نداریم!

شما این موضوع رو مطمئن هستید که تهران امسال آزمون آزمایشی it برگزار نمیکنه ، پس چرا رو سایتش چیزی ننوشته و وقتی چند بار تهران زنگ زدم برای هماهنگی چیزی نگفتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(08 آبان 1393 11:49 ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط: [ -> ]من خودم تهران زنگ زدم صحبت کردم در این رابطه چیزی نگفتن این موضوع که شما الان گفتید خیلی حرفها اااااااااااااااااااااا

یعنی در این دوره زمونه نمیشه به چیزی اعتماد کرد خدایا مگه میشه

آینده مون به کیا سپردیم

(08 آبان 1393 11:22 ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]من امروز از موسسه(تهران) سوال کردم و گفتن ما امسال اصلا آیتی و کامپیوتر و علوم ازمون نداریم!

شما این موضوع رو مطمئن هستید که تهران امسال آزمون آزمایشی it برگزار نمیکنه ، پس چرا رو سایتش چیزی ننوشته و وقتی چند بار تهران زنگ زدم برای هماهنگی چیزی نگفتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکی از دوستان خودم علومشو ثبت نام کرده بود و کنسلش کردن گفتن امسال ازمون نداریم. امروزم که پرسیدم گفتن ایتی و کامپیوترم نداره ازمون
دوستان واقعا ممنون از اطلاع رسانیتون، چیزی نمونده بود منم خودم رو دستی دستی بندازم تو چاه.
انشالله جبران کنم Smile
(10 آبان 1393 05:48 ب.ظ)faza نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان واقعا ممنون از اطلاع رسانیتون، چیزی نمونده بود منم خودم رو دستی دستی بندازم تو چاه.
انشالله جبران کنم Smile

دوستان اگر می خواین مدرسان شریف ثبت نام کنید بیان یه گروه تشکیل بدیم 50 درصد تخفیف بگیریم

فعلا 2 نفریم
(10 آبان 1393 06:28 ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 آبان 1393 05:48 ب.ظ)faza نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان واقعا ممنون از اطلاع رسانیتون، چیزی نمونده بود منم خودم رو دستی دستی بندازم تو چاه.
انشالله جبران کنم Smile

دوستان اگر می خواین مدرسان شریف ثبت نام کنید بیان یه گروه تشکیل بدیم 50 درصد تخفیف بگیریم

فعلا 2 نفریم

قبل از تشکیل گروه با موسسه تماس بگیرید و ببینید میشه یا نه! ثبت نام گروهی مال کل ازمون ها بوده که دیگه تموم شده مهلتش!
(10 آبان 1393 06:56 ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]با موسسه تماس بگیرید و ببینید میشه یا نه! ثبت نام گروهی مال کل ازمون ها بوده که دیگه تموم شده مهلتش!

عججججججب گرفتاری داریم امسال / خود کرده تدبیر نیست / از دوستان بالا و با تجربه تقاضای راهنمایی دارم
لینک مرجع