تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بررسی آزمون های ازمایشی مدرسان شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
سلام خدا قوت بچه ها امتحان چطور بود Cool
(02 آبان 1393 06:12 ب.ظ)سارا رجب زاده نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدا قوت بچه ها امتحان چطور بود Cool

افتضاح چند حرفه؟؟؟Cool
دمش گرم که اصلاً حرف نداره در اینجور موارد Big Grin

بریم سوال بعدی Big GrinTongue
25 که هنوز اول راهه
باید اسون باشه
100 درصد ها مشخص میشه چند مرده حلاج هستیم
اتفاقا همه سوالات اشنا بودن برای من یکی
فقط چندتا اشتباه محاسباتی داشتم
در مجموع بسیار اسون بود
(02 آبان 1393 07:17 ب.ظ)aminkiani2640 نوشته شده توسط: [ -> ]اتفاقا همه سوالات اشنا بودن برای من یکی
فقط چندتا اشتباه محاسباتی داشتم
در مجموع بسیار اسون بود

این یعنی الان شما جزو بچه های بالایید؟؟ Big Grin
1؟ 2؟ 3؟
یه رقمی؟
تخصصی هوش سوالاش مزخزف بود..کلا با اینکه تخصصی شده ضریب 4 حال نمیکنم Smile
مشترک و ریاضی اسون.
زبان هم بقیه نظر بدن Smile
نظر من اینه که سوالای مدار و آمار سخت بودن .. بقیشون نورمال بودن بنظرم.
هوش مصنوعی کلا چند نفر بودن؟؟؟ فک کنم یه 600تایی هوش بود..نه؟؟
تخصصی غلطام زیاد شد.
اره خیلی أسون بود اما چون منم مباحثی رو ک مهم نبودن رو اصلا نخوندم مث لایه فیزیکی رو کلا نزدم.
سالی که نکوس از بهارش پیداسBig Grinمن خوب نشدم چون خیلی غلط زده بودم سوالااسون بود اما جوابا.....ان شاالله 25%دوم
سوال 47 آزمون اوله مدرسانو کسی میتونه توضیح بده؟ نمیدونم این تیپ سوالارو باید چه جوری حلش کنم کمکم کنید.
خب سوالاتونم بذارین تا ماهام ببینیم
خوب سوالا که هست در این قسمت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته دوستان توجه کنید این تاپیک برای بررسی سوالا نیست! صرفا برای مسائل کلی و بررسی کارنامه و ... هست.

متاسفانه لینکی که معرفی کردید آزمون مدرسان رو نداره
شایدم من ندیدم
اگر براتون ممکنه سوالات مدرسان رو لطف کنید
ممنون میشیم Smile
ازمون اول به نظرم خوب بود امیدوارم تا اخرشم خوب باشه در کل از کیفیت سوالاتش راضی بودم نتایجم به موقع اعلام کردن به نظر من همه چی خیلی خوب بود البته اینم بگما من از وضعیت خودم خیلی راضی نبودم تازه فهمیدم باید جدیتر بخونم.
دوستان کسایی که تا الان ازمون ننوشتن زودتر اقدام کنید این ازمونها به نظرم نه تنها یه تجربه اس بلکه یه محک خوبی هم برای تخمین رتبه و داستانای دیگه توی آزمون اصلی ارشد تونه.
. به امید موفقیت همگی
این هم ازمون دوم مدرسان.چطور بود ؟
به نظر من سوالاش درکل خوب بود.فقط سرجلسه یخ زدم یخ!!
شمایی که میخواید دیگران کمکتون کنند دنبال ازمون های پارسه ماهان سنجش .. هستید چرا خودتون سوالات نمیزارید؟؟!!!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع