تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] ویس منطقی دکتر یوسفی، تابستان ۹۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
ویس های منطقی کامل شد!
جزوه ننوشتم و استاد طبق کتاب پیش میرن لطفا درخواست جزوه نفرمایید
لینک ها در dropbox آپلود میشند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام
ممنون میشم بفرمایید مبحث "مخاطره" توی کدوم جلسه تدریس شده
1دونه ای آوا خانم
(27 مهر 1393 11:34 ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ممنون میشم بفرمایید مبحث "مخاطره" توی کدوم جلسه تدریس شده

یادم نمیاد متاسفانه
فایلها رو
هم میتونید دانلود کنید
منظقی تکمیل شد
خیلی ممنون آوا خانوم
سلام

من کتاب مدار منطقی چاپ 89 رو دارم یعنی تغییر کرده؟
اگه سوالای سالای بعد ادامش اضافه شده و تغییر ویرایشی نداشته به من بگید ..

مرسی
آوا خانم شما کلاس الگوریتم نمیرفتید؟ کسی رو سراغ ندارید کلاس الگوریتم رفته باشه جزوه و ویسش را بذارید؟؟؟Huh
(11 آذر 1393 01:02 ق.ظ)ma3070 نوشته شده توسط: [ -> ]آوا خانم شما کلاس الگوریتم نمیرفتید؟ کسی رو سراغ ندارید کلاس الگوریتم رفته باشه جزوه و ویسش را بذارید؟؟؟Huh

جزوات الگوریتم
(11 آذر 1393 09:36 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 آذر 1393 01:02 ق.ظ)ma3070 نوشته شده توسط: [ -> ]آوا خانم شما کلاس الگوریتم نمیرفتید؟ کسی رو سراغ ندارید کلاس الگوریتم رفته باشه جزوه و ویسش را بذارید؟؟؟Huh

جزوات الگوریتم

سلام ممنون دوست خوبم لطف کردید اما اینها که ساختمان هست!!!الگوریتم را ندارید؟
من نمیتونم از dropbox دانلود کنم 403 میزنه. راهنمایی کنید
میشه خلاصه درس مدار منطقی هم برام میل کنید tetis_n@yahoo.com
لینک مرجع