تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانلود آزمون های آزمایشی پارسه مجموعه فناوری اطلاعات سال 93 (کنکور 94)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
............................................
دستت درد نکنه
آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان دارم
سلام
دستتون درد نکنه خواهشا دوستان دیگه که ازمون ازمایشی های دیگه شرکت می کنن هم بذارن سوالات رو سایت بذارن
مرسی دوست گل، دستت درد نکنه و ممنون که به فکر بقیه هم هستی
خیلی ممنون برای آپلود سوالات Smile
سلام
واقعا اینکارتونو تحسین میکنم خوبه که یکی مثل شما بفکر مناطق محروم و کسایی که پول آزمون ندارند هست.لطفا آزمونای بعدیتونم بذارید با تشکر
متشکر
خیلی ممنون دوست عزیز

جریان جواب ها چیه ؟
مشکلی داره ؟

ج تشریحی هم داخل زیپ هستش؟
(07 آبان 1393 03:10 ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط: [ -> ]کارنامه ی نفر اول ۲۵ درصد دوم

لطفا ذوباره آپلود کنید این لینک خرابه.ممنون
ممنون. موفق باشید.
من پاسخبرگ رو که با حل تشریحی می بینم با هم همخوانی نداره

مثلا سوالی رو که درست زدم ، در پاسخبرگ پارسه سبزه (درست) ولی گزینه ش فرق میکنه.بقیه ی سوالا هم همینطور
برای همین گیج شدمHuh

شما نمی دونید چرا اینطوریه؟
سلام
واقعا ممنون بخاطر آپلود فایلهاااا
موفق باشی
سلام
انصافاً کارتون خیلی درسته
مثل اینکه خدارو شکر، تونستم از پیکوفایل(که بعضی وقتا ناز میکنه!)، 50 درصد اول رو دانلود کنم!
در کل، اگر مدیا فایر نتونستید، جای دیگه مثل پرشین گیگ ( که ایرانی هم هست و چندین ساله فعالیت میکنه) آپلود کنید، خیال آدم راحت تره و مطمئنه که مثل پیکوفایل بازی در نمیاره!
راستی اگر nitro pdf داشته باشید، سه سوته می تونید با حجم مناسب تبدیل به pdf کنید با کیفیت خوب.
بازم ممنون.

(سرفصلهای آزمون های پارسه 94 + پاسخ برگ خالی شبیه به پاسخ برگ کنکور) رو برای دانلود گذاشتم شاید کسی بخواد! اگر هم داخل همون پست اول بذاریدش فک کنم بهتر باشه.

پاسخ برگ آماده:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سر فصل های کنکور 94 آی تی پارسه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
25%سومو هنوز ازمون ندادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(18 مهر 1393 06:25 ب.ظ)IT Expert نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
سوالات ۲۵ درصد اول (دانلود از پیکوفایل)

پاسخنامه ۲۵ درصد اول(دانلود از پیکوفایل)

سوالات ۲۵ درصد اول به همراه پاسخنامه (دانلود از مدیافایر)
آقا بسیار سپاس از زحماتت. میخواستم خواهش کنم اگه برات مقدوره پاسخنامه 25 درصد سوم رو هم مرحمت کنی. من شدید به پاسخنامه ش، تنها پاسخنامه ش، احتیاج دارم. بازم سپاس

سوالات ۲۵ درصد دوم به همراه پاسخنامه (دانلود از مدیافایر)

سوالات ۵۰ درصد اول به همراه پاسخنامه(دانلود از پیکوفایل)

کامپیوترم قاطی کرده مدیافایر رو باز نمی کنه مجبور شدم پیکوفایل آپلود کنم. امیدوارم دوستان تو دانلود به مشکل برنخورن.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع