تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منابع دکتری کامپیوتر (گرایش نرم افزار)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان تصمیم گرفتم بشینم واسه دکتری بخونم.میخوام برم کتاب بخرم چه کتابی بخرم .ممنون میشم کمکم کنید . و بگید چه کتابی خوبه و میخونید .من میخوام گرایش نرم افزار شرکت کنم.
هیچکی کمکم نکرد .یه سوال پرسیدم فقط. یعنی حتی یه نفرم پیدا نشد جواب سواله مارو بده؟؟؟؟؟؟؟
دکتری سراسری یا آزاد نرم افزار؟
منابع آزاد نرم افزار چیه؟
(01 آذر 1393 01:34 ب.ظ)mrf نوشته شده توسط: [ -> ]پوران پژوهش کتاب آزمون های جامع دکتری نرم افزار
ماهان کتاب سیستم عامل پیشرفته و پایگاه پیشرفته که تا آخر ماه فکر کنم بیاد

سلام.ممنون واسه معرفی منابع.اما واسه مهندسی نرم و طراحی الگوریتم چی بخونیم خوبه به نظرتون؟

اگر امکان داره واسه آزمون دکتری دولتی هم منابع رو معرفی کنید .ممنون
ممنون بابت پاسختون

برای کتاب clrs کدوم ترجمه اش مناسب هست و اینکه کدوم فصلها از همه مهم تره و باید تمرکز بیشتری روشون داشت؟
(11 آذر 1393 08:04 ب.ظ)mrf نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 آذر 1393 04:53 ب.ظ)mehriana نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 آذر 1393 01:34 ب.ظ)mrf نوشته شده توسط: [ -> ]پوران پژوهش کتاب آزمون های جامع دکتری نرم افزار
ماهان کتاب سیستم عامل پیشرفته و پایگاه پیشرفته که تا آخر ماه فکر کنم بیاد

سلام.ممنون واسه معرفی منابع.اما واسه مهندسی نرم و طراحی الگوریتم چی بخونیم خوبه به نظرتون؟

اگر امکان داره واسه آزمون دکتری دولتی هم منابع رو معرفی کنید .ممنون

واسه کنکور دولتی همین کتابهایی که پوران پژوهش سه ماهه در حال چاپ داره و به نام آزمون های جامع دکتری هست عالیه. طراحی الگوریتم و ساختمان همون 600 مساله قدسی یا کتاب ساختمان داده دکتری ماهان بد نیست
برای درس شبکه و معماری کامپیوتر چی باید بخونیم
لینک گروه رفع اشکال دکترا کامپیوتر در تلگرام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام
اگر لینک تلگرام واسه دکتری دارید بذارید لطفا. قبلی ها کار نمیکنه
لینک مرجع