تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اهدای کتب کنکوری ارشد رشته IT
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
قابل توجه داوطلبین رشته آی تی
یک مجموعه کامل از کتاب های کنکوری و مرجع برای رشته ی آی تی که پایین تر لیست آن را آورده ام به صورت امانت تا روز کنکور ارشد به دواطلبین این رشته امانت داده می شود.

کتاب های کنکوری شامل :
کتاب های مقسمی :
- ساختمان داده، چاپ ۹۱
- الگوریتم، چاپ ۹۲
- نرم افزار، چاپ ۹۲
- پایگاه داده ، چاپ ۹۲
- مدیریت تالیف پرچ ، چاپ ۹۲
- مدیریت تالیف پرچ (درس و کنکور) ، چاپ ۹۲

پارسه :
- شبکه ، چاپ۹۲

مدرسان شریف:
- معماری (تالیف دکتر شیری و مهندس ظهیری)، چاپ ۹۲

پوران پژوهش:
- سیستم عامل (تالیف موسوی)، چاپ ۹۱
-گسسته (هادی یوسفی) ، چاپ ۹۱
- نرم افزار (تالیف تیموری)، چاپ ۹۱

کتاب های مرجع شامل :
- کتاب هوش مصنوعی راسل، چاپ ۸۹
- معماری موریس مانو، چاپ ۸۹
- ساختمان داده هورویتس، چاپ ۸۷
-داده ساختارها تالیف دکتر قدسی، چاپ ۸۹
- الگورتیم نیپولیتان، چاپ ۸۹
- کتاب حل تمرین CLRS ، چاپ ۸۹
-پایگاه داده حق جو، چاپ ۸۹
-سیستم عامل استالینگز، چاپ ۸۹، ترجمه پدرام

این مجموعه به صورت یکجا امانت داده می شود و خودم همین مجموعه را خواندم. از بین کتاب های مرجع توصیه می کنم کتاب هوش مصنوعی و پایگاه داده و سیستم عامل و طراحی الگوریتم را بخوانید برای یادگیری خوبه . کتاب داده ساختارهای دکتر قدسی و حل تمرین clrs هم سوالات پیچیده ای برای دروس ساختان داده و الگوریتم دارند.
متقاضی باید به ازای امانت گرفتن این کتب مبلغی را به عنوان قرض تا روز کنکور ارشد پرداخت نماید و بعد از کنکور، همان روزی که کتاب ها را برمی گرداند ، آن مبلغ به او بازگردانده خواهد شد. مبلغ بیعانه حداقل به اندازه قیمت پشت جلد کتاب ها هستش یعنی ۲۱۰ هزار تومن در مجموع کل کتاب ها.
من ساکن تهران هستم. اگر شرایط بالا رو پذیرفتید به آدرس زیر پیام بدید یا در همین تاپیک پاسخ دهید.
i4python@chmail.ir
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آخرین بروز رسانی : ۵ مهر ۹۳
آقا دم شما گرم، یه دونه مدیریت پرچ رو تکی قرض میدی؟ میشه سوا کرد یا درهمه؟؟
:-)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
(27 شهریور 1393 07:43 ب.ظ)saleh330 نوشته شده توسط: [ -> ]آقا دم شما گرم، یه دونه مدیریت پرچ رو تکی قرض میدی؟ میشه سوا کرد یا درهمه؟؟
:-)

خیر ... کل مجموعه رو یکجا امانت می دم
میشه مبلغ بیعانه ی کلش و بگید؟ یا اگه میشه خصوصی مبلغو بگید.

(27 شهریور 1393 08:14 ب.ظ)saleh330 نوشته شده توسط: [ -> ]میشه مبلغ بیعانه ی کلش و بگید؟ یا اگه میشه خصوصی مبلغو بگید.

براتون مبلغ رو پیام خصوصی کردم.
براتون پیام خصوصی فرستادم.
(28 شهریور 1393 12:20 ب.ظ)JAVAD.M.A نوشته شده توسط: [ -> ]براتون پیام خصوصی فرستادم.
پیامتان را دریافت کردم و به آن پاسخ دادم
سلام ، من ساکن تهران نیستم میشه کتابها رو امانت بگیرم ؟ مبلغ بیعانه چقدر باید پرداخت کنم ؟؟
(02 مهر 1393 11:52 ق.ظ)ژنیک نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ، من ساکن تهران نیستم میشه کتابها رو امانت بگیرم ؟ مبلغ بیعانه چقدر باید پرداخت کنم ؟؟

مشکلی نداره اگه ساکن تهران نیستید هزینه پست ارسال کتاب هارو من می دهم اما هزینه پست برگشت کتاب ها به عهده شماست
مبلغ بیعانه رو هم بهتون پ.خ کردم
(03 مهر 1393 10:10 ق.ظ)imisutit نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 مهر 1393 11:52 ق.ظ)ژنیک نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ، من ساکن تهران نیستم میشه کتابها رو امانت بگیرم ؟ مبلغ بیعانه چقدر باید پرداخت کنم ؟؟

مشکلی نداره اگه ساکن تهران نیستید هزینه پست ارسال کتاب هارو من می دهم اما هزینه پست برگشت کتاب ها به عهده شماست
مبلغ بیعانه رو هم بهتون پ.خ کردم

میشه مبلغ رو به منم بگید لطفا؟؟؟
(03 مهر 1393 10:38 ق.ظ)Sanaz123 نوشته شده توسط: [ -> ]میشه مبلغ رو به منم بگید لطفا؟؟؟

مبلغ بیعانه را به شما پ.خ کردم
لینک مرجع