تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال درباره موسسه نصیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این موسسه تو چه شهرهایی نمایندگی داره؟
توی شیراز هم داره؟
اگه داره، آدرس لطفاً.
سلام , این لینکو ببینید , رو هر شهری بزنید ادرس نمایندگیش میاد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه نکته اینه من پارسال نصیر شرکت کرده بودم ولی اصلا" ازمونهاش کیفیت نداشت و اونجوری که نوشته بودن طراح سوالات دکتر اجلالی و... هستن اصلا" این طور نیست . سوالات پر از اشتباه و کلا" هیچ فایده ای نداشت واسه مون که هیچ یه وقتایی واقعا" گمراه کننده بود.
ما اصلا" راضی نبودیم.
اکثر سوالاشم از کنکورهای سال قبل بود .. میتونم بگم حدود 90 درصد سوالا.به خودشون زحمت نمیدادن حتی سوال طرح کنند.
(24 شهریور 1393 05:44 ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط: [ -> ]سلام , این لینکو ببینید , رو هر شهری بزنید ادرس نمایندگیش میاد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه نکته اینه من پارسال نصیر شرکت کرده بودم ولی اصلا" ازمونهاش کیفیت نداشت و اونجوری که نوشته بودن طراح سوالات دکتر اجلالی و... هستن اصلا" این طور نیست . سوالات پر از اشتباه و کلا" هیچ فایده ای نداشت واسه مون که هیچ یه وقتایی واقعا" گمراه کننده بود.
ما اصلا" راضی نبودیم.
اکثر سوالاشم از کنکورهای سال قبل بود .. میتونم بگم حدود ۹۰ درصد سوالا.به خودشون زحمت نمیدادن حتی سوال طرح کنند.

شما کلاسای نصیر هم شرکت کردی؟
(24 شهریور 1393 07:18 ب.ظ)aida! نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 شهریور 1393 05:44 ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط: [ -> ]سلام , این لینکو ببینید , رو هر شهری بزنید ادرس نمایندگیش میاد:

ما اصلا" راضی نبودیم.
اکثر سوالاشم از کنکورهای سال قبل بود .. میتونم بگم حدود ۹۰ درصد سوالا.به خودشون زحمت نمیدادن حتی سوال طرح کنند.

شما کلاسای نصیر هم شرکت کردی؟

خیر من فقط ازمونهاشو شرکت کردم ولی کلاسهاش خوبه ..من ویس هاشو گوش کردم .. اساتیدش دکتر اجلالی و حقیقت و .. هستن.
لینک مرجع