تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: "یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پس از حدود یک ماه تلاش و رایزنی گروه های ایرانی خارج از کشور، سرانجام غول اینترنی "یاهو" از محدودیت هایی که علیه ایرانیان وضع کرده بود، عقب نشینی کرد.

امیدوارم هر چه زودتر تمام تحریم ها برداشته بشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  302037_yahooMailIran.jpg]
(20 شهریور 1393 09:00 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]ای دهنشون سیمان!!!! همین دیروز بود من میخواستم واسه یه بنده خدایی ایمیل یاهو بسازم، کلی ضایع شدم!!!

oخخخخخخخخخHeartTongue
اون ها هم علقشون کار نمیکنه
اخه یاهو تحریم کنی. مثلا رئیس جمهور ازش استفاده میکنه که بخواد به مشکل بر بخوره؟ یک مشت مردم عادی گرفتار میشن همین
البته ما که همیشه تحریما رو دور زدیم و حتی توی زمان تحریم یاهو هم میتونستیم ایمیل بسازیم ولی خوب برای افرادی عادی الان بهتر شد
تا وقتی عمو گوگول(!)(google)خوش اخلاق رو داریم نیازی به یابو(yahoo)نداریم!!
من که با وجود تحریم ها هم اکانت ساختم... بابا ما دیگه خود کفا شده بودیم...Smile
(21 شهریور 1393 11:50 ق.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط: [ -> ]تا وقتی عمو گوگول(!)(google)خوش اخلاق رو داریم نیازی به یابو(yahoo)نداریم!!
گوگل که خیلی بیشتر تحریم کرده تا یاهو!
ما که گوگل رو داریم به یاهو نیازی نیست.Tongue
پاسخ کوبنده به یاهو .Big Grin
هورا هورا
دغدغه هامون :|
خداروشکر بالاخره این همه رای زنی ی نتیجه ای داد!!!!
سلام نمیدونستم این و کجا بزارم ارائه من در پایان دوره زبان
دیدنش خالی از لطف نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
واقعن باید ناراحت شد. شکستن تحریم ساختن ایمیل. انگار آب رو به رومون باز کردن بعد از هزار سال. چشم و دلمون روشن
(21 شهریور 1393 09:45 ب.ظ)ehsan137 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام نمیدونستم این و کجا بزارم ارائه من در پایان دوره زبان
دیدنش خالی از لطف نیست

خوب بود Congratulations
اما Drug&Alcohol هم جواب میده Wink دیدم که میگماااا
لینک مرجع