تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: حل تستهای کدام کتاب کنکوری گسسته بهتر است؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.
حل تستهای کدام کتاب کنکوری گسسته بهتر است؟؟
با تشکر.
سلام.
اگر برای مهندسی کامپیوتر می خواهید حل گسسته مجموعه سوالات موسسه نصیر فوق العاده است لینک زیر :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(14 مرداد 1393 05:26 ب.ظ)Morris نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
اگر برای مهندسی کامپیوتر می خواهید حل گسسته مجموعه سوالات موسسه نصیر فوق العاده است لینک زیر :

ممنون
ولی من فقط به گسسته احتیاج دارم از کتابهای پوران-پارسه-مدرسان یا موسسه دیگری که تنها کتاب گسسته رو داشته باشه اطلاعی ندارین؟
پارسه حقیقت و سیدجوادی خیلی خوب تست ها رو حل کرده یه اشکالاتی داره مثلا عبارت سوال جا افتاده یا جا به جا سوالات چاپ شده اما درکل خیلی خوب حل کرده از بقیه کتابا خیلی خیلی بهتره
سلام حاجی
اون موقع مدرسان زیاد تست داشت ولی تمرینات گریمالدی رو بهش ترجیح میدم
(14 مرداد 1393 07:28 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام حاجی
سلام داشی Big Grin
حل تمرین گریمالدی صورت تمرین رو ننوشته ینی 3 جلد گریمالدی هم باس باشه.
مدرسان سوال های کنکور رو خوب حل کرده؟؟
(15 مرداد 1393 12:20 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]...حل تمرین گریمالدی صورت تمرین رو ننوشته ینی ۳ جلد گریمالدی هم باس باشه.

فایل کتاب و حل تمرین ویرایش پنجم کتاب در سایت موجود است.

(15 مرداد 1393 12:20 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
سلام داشی Big Grin
حل تمرین گریمالدی صورت تمرین رو ننوشته ینی ۳ جلد گریمالدی هم باس باشه.

حللش رو تقریبا 6 سال پیش خریدم و سوالا رو داشت(فقط جلد یکش رو خریدم) و بدون اینکه گریمالدی داشته باشم تمریناش رو حل می کردم و اصلا محتاجش نشدم
مدرسان حل هاش خیلی خوب نبود ولی زیاد تست داشت
(به نظر من گریمالدی خیلی مهمه)
(15 مرداد 1393 03:59 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 مرداد 1393 12:20 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
سلام داشی Big Grin
حل تمرین گریمالدی صورت تمرین رو ننوشته ینی ۳ جلد گریمالدی هم باس باشه.

حللش رو تقریبا ۶ سال پیش خریدم و سوالا رو داشت(فقط جلد یکش رو خریدم) و بدون اینکه گریمالدی داشته باشم تمریناش رو حل می کردم و اصلا محتاجش نشدم
مدرسان حل هاش خیلی خوب نبود ولی زیاد تست داشت
(به نظر من گریمالدی خیلی مهمه)
من خودم مدرسان دارم واقعا راضیم کتاب گریمالدی رو ندیدم که بخوام نظری راجعبش بدم خودتون کتابارو از نزدیک ببینید مقایسه کنید فکر میکنم براتون بهتر باشه
لینک مرجع