تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ویس های ساختمان داده بسته مانشت مال کدام استاده ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام میخاستم ببینم کسی میدونه ویس های موجود در بسته مانشت مال کدام اساتید هستند؟
یکی فولدری با عنوان data structure1 و داخلش sa da1 تا sa da4 موجوده این مال کدام استاده ؟ و آیا جزوه ای چیزی ازش هست ؟ آخه ویس بدون جزوه بدرد نمیخوره.
یکی هم فولدری هست تحت عنوان Data Structure-2 که داخلش 12 فولدر هست این مال کدام استاده ؟ آیا جزوه ای ازش هست؟
(22 تير 1390 09:01 ب.ظ)sasan1 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام میخاستم ببینم کسی میدونه ویس های موجود در بسته مانشت مال کدام اساتید هستند؟

نقل قول: لیست صداهای بسته مانشت:

----------------------زبان----------------------
زبان انگلیسی - شاکری و یه سری صدای دیگه

----------------------ریاضی----------------------
ساختمان های گسسته - نامور، یکی دیگه!!(احتمالا یوسفی!)
ریاضی مهندسی - کریمی

----------------------مشترک----------------------
نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها - کارگهی، میبدی، سیدجوادی
معماری کامپیوتر - یوسفی، اجلالی
ساختمان داده‌ها - یوسفی، طورانی
سیستم های عامل - حقیقت
مدار منطقی - یوسفی

----------------------تخصصی----------------------
طراحی الگوریتم - سیدجوادی
زبان های برنامه سازی - گمنام!!
طراحی کامپایلر - شاپوری
طراحی پایگاه داده‌ها - روحانی رانکوهی
مدار الکتریکی - عبدالعلی
هوش مصنوعی - رهنمون
شبکه - حقیقت
مهندسی نرم افزار - سلاحقه

(22 تير 1390 09:01 ب.ظ)sasan1 نوشته شده توسط: [ -> ]یکی فولدری با عنوان data structure1 و داخلش sa da1 تا sa da4 موجوده این مال کدام استاده ؟ و آیا جزوه ای چیزی ازش هست ؟ آخه ویس بدون جزوه بدرد نمیخوره.
voice کلاس آقای طورانی هست. از کتاب طورانی پارسه(جزوه پارسه) می تونید استفاده کنید. دقیقاً بر اساس کتابش درس می ده.
این voice در واقع ۱۱ جلسه هست. می تونید بقیه اش رو از سایت arshad89it دانلود کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(22 تير 1390 09:01 ب.ظ)sasan1 نوشته شده توسط: [ -> ]یکی هم فولدری هست تحت عنوان Data Structure-2 که داخلش ۱۲ فولدر هست این مال کدام استاده ؟ آیا جزوه ای ازش هست؟
احتمالاً voice کلاس آقای یوسفی هست. voice های دیگه آقای یوسفی بر اساس کتاب خودشون در انتشارات پوران پژوهش هست. احتمالاً برای این درس هم همینطوره.
این جزوه طورانی را از کجا می توان دانلود کرد؟
(22 تير 1390 09:58 ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 تير 1390 09:01 ب.ظ)sasan1 نوشته شده توسط: [ -> ]یکی هم فولدری هست تحت عنوان Data Structure-2 که داخلش ۱۲ فولدر هست این مال کدام استاده ؟ آیا جزوه ای ازش هست؟
احتمالاً voice کلاس آقای یوسفی هست. voice های دیگه آقای یوسفی بر اساس کتاب خودشون در انتشارات پوران پژوهش هست. احتمالاً برای این درس هم همینطوره.

شک دارم ویس استاد یوسفی باشه!!! به نظر شبیه صدای ایشون نیست
(23 تير 1390 12:55 ق.ظ)ایرسا نوشته شده توسط: [ -> ]شک دارم ویس استاد یوسفی باشه!!! به نظر شبیه صدای ایشون نیست

نمی دونم شاید هم نباشه. من بسته مانشت رو ندارم. به خاطر مطلبی که آقای تنهایی در مورد voice های بسته مانشت نوشته بودن حدس زدم صدای آقای یوسفی باشه.

نقل قول: ----------------------مشترک----------------------
نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها - کارگهی، میبدی، سیدجوادی
معماری کامپیوتر - یوسفی، اجلالی
ساختمان داده‌ها - یوسفی، طورانی
سیستم های عامل - حقیقت
مدار منطقی - یوسفی

فکر می کنم اگر صدای آقای یوسفی باشه احتمالاً جلسه اول درمورد کتاب پوران صحبت می کنن.
(23 تير 1390 12:35 ق.ظ)sasan1 نوشته شده توسط: [ -> ]این جزوه طورانی را از کجا می توان دانلود کرد؟

یک کتاب هست. بنا به دلایل کپی‌رایت از بسته حذف شده. کتاب رو می‌تونید از کتاب‌فروشی‌ها و یا بچه‌هایی که قبلاً داشتن تهیه نمایید.
یعنی یه کتاب رسمیه؟ اگر اینطوره مال کدام انتشاراته؟ دقیقاً از کجا می توان تهیه کرد؟ یعنی تو بازار قابل خریده ؟ یا جزوه های پارسه اس که باید قاچاقی گیر آورد
(24 تير 1390 12:04 ب.ظ)mojimbn نوشته شده توسط: [ -> ]سلام میخواستم اگه ارسال بسته مانشت از طرف سایر اعضا اشکال نداره
کسی که میتونه اونو به بقیه بده
من در سیراز زندگی میکنم کسی هست که تو شیراز این بسته روداشته باشه اگر هست خواهش میکنم به آدرس زیر ایمیل کنه
mojtaba.mbn@gmail.com
باسپاس فراوان
ارسال شما به این بخش مربوط نمیشه
سئوال شما باید در قسمت "درخواست برای ارسال مجدد بسته شماره یک " طرح بشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این کتاب ساختمان داده را پارسه به صورت تکی نمیده
جایی سراغ دارین برم بگیرم ؟ یا کسی داره به ما بده‌، بفروشه‌، کپی کنم یا هر طریق دیگه ای؟
[quote]
جایی سراغ دارین برم بگیرم ؟ یا کسی داره به ما بده‌، بفروشه‌، کپی کنم یا هر طریق دیگه ای؟
[quote/]
کسی نیست جواب ما را بده
[quote='sasan1' pid='33965' dateline='1311094944']
[quote]
[quote/]
کسی نیست جواب ما را بده

[/quote]

نگاه کن من توی شهر خودمون به یه کتاب فروشی میگم برام میاره این جور کتابا رو نمیدونم از کجا گیر میاره
به کتاب فروشی‌ها مراجعه کن بعضیهاشون میتونن برات جور کنن
کسی تو تهران سراغ نداره؟
لینک مرجع