تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آی تی یا مهندسی نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من کارشناسی نرم افزار خوندم،ولی موندم که واسه کنکور ارشد آی تی بخونم یا نرم افزار!!
بعضیا میگن نرم افزار بهتره بعضیا میگن آی تی!به نظرتون بازارکار کدوم بهتره؟؟؟
دوستان راهنماییم کنین
(17 تير 1393 10:10 ق.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط: [ -> ]من کارشناسی نرم افزار خوندم،ولی موندم که واسه کنکور ارشد آی تی بخونم یا نرم افزار!!
دوستان راهنماییم کنین

شما باید ببینی که علاقت چیه .برنامه نویسی یا هوش یا شبکه یا مدیریت.به نظر من بازار کارشون کاملا متفاوته و نمی شه مقایسه کرد
(17 تير 1393 10:38 ق.ظ)shokoohsun نوشته شده توسط: [ -> ]شما باید ببینی که علاقت چیه .برنامه نویسی یا هوش یا شبکه یا مدیریت.به نظر من بازار کارشون کاملا متفاوته و نمی شه مقایسه کرد
منظورت از متفاوته چیه!
خودم به برنامه نویسی علاقه دارم،خوبه؟
(17 تير 1393 11:31 ق.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 تير 1393 10:38 ق.ظ)shokoohsun نوشته شده توسط: [ -> ]شما باید ببینی که علاقت چیه .برنامه نویسی یا هوش یا شبکه یا مدیریت.به نظر من بازار کارشون کاملا متفاوته و نمی شه مقایسه کرد
منظورت از متفاوته چیه!
خودم به برنامه نویسی علاقه دارم،خوبه؟

بازار کار همه ی اینا خوبه به شرطی که خودتون تلاش کنین و به روز و پیگیر یادگیری باشید.به هر حال برنامه نویسی هم بازار کار خوبی برای متخصصان داره
(17 تير 1393 12:07 ب.ظ)shokoohsun نوشته شده توسط: [ -> ]بازار کار همه ی اینا خوبه به شرطی که خودتون تلاش کنین و به روز و پیگیر یادگیری باشید.به هر حال برنامه نویسی هم بازار کار خوبی برای متخصصان داره

ممنون
(17 تير 1393 10:10 ق.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط: [ -> ]من کارشناسی نرم افزار خوندم،ولی موندم که واسه کنکور ارشد آی تی بخونم یا نرم افزار!!
دوستان راهنماییم کنین

1 سر به این لینک بزنید کمکتون میکنه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اصلا بازار کار نیاز به مدرک ارشد و دکتری ندارد
لینک مرجع