تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گسسته پوران را نمیفهمم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من گسسته پوران رو میخونم ولی متوجه نمیشم که چطور به یه جواب رسیده...چیکارکنم؟
سلام. به نظر من گسسته پوران فقط به درد کسی میخوره که درس رو فهمیده و فقط میخاد مرور کنه. یه مقدار نکات تستی داره که برای سرعت عمل در تست کمک میکنه. اگه پایتون توی این درس ضعیفه پیشنهادم اینه که الآن سراغ این کتاب نرید.
می تونید گرمالدی بخونید.
می تویند به همراه آن ویس گوش کنید.
می تونید گسسته را کنار بذارید و یک درس ساده تر را انتخاب کنید البته به این شرط که آی تی نباشید.

اگر آی تی هستید حتما گریمالدی بخوانید.
برای کامپیوتر چی؟ من حوصله خوندن اون حجمو برا گسسته ندارم، پارسه جواب نمیده؟
منم اصلا گسسته پوران رو نمیفهمیدم ! از همون اول تیر به پیشنهاد آقاى موریس رفتم سمت گریمالدى !! واقعا این کتاب عالیه !! خیلى روون و مرحله به مرحله توضیح داده ! من کنارش خلاصه نویسیم میکنم که در مجموع خیلى بهتر از خلاصه پوران در میاد !! تا حالا که هر چى خوندم کاملا مفهوم بوده برام حتى الان پشیمونم چرا کلاس اسم نوشتم Sad به نظر من در کنار گریمالدى هیچ احتیاجى به وییس و کلاس نیست ! حرفى که آقاى موریس زدند و من متاسفانه گوش نکردم ! نمیدونم چرا از اسم گریمالدى از پیش زمینه اى که بچه ها با گفتن گسسته سخته گسسته سخته تو ذهنم ایجاد کرده بودن وحشت داشتم ! البته هنوز تست نزدم ! شاید واقعا تست زدنش خیلى سخت باشه ! ولى با گریمالدى درک مطلب و حل مساله خیلى راحت و دوست داشتنیه !

Sent from my iPad using Tapatalk
(10 تير 1393 06:24 ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط: [ -> ]منم اصلا گسسته پوران رو نمیفهمیدم ! از همون اول تیر به پیشنهاد آقاى موریس رفتم سمت گریمالدى !! واقعا این کتاب عالیه !! خیلى روون و مرحله به مرحله توضیح داده ! من کنارش خلاصه نویسیم میکنم که در مجموع خیلى بهتر از خلاصه پوران در میاد !! تا حالا که هر چى خوندم کاملا مفهوم بوده برام حتى الان پشیمونم چرا کلاس اسم نوشتم Sad به نظر من در کنار گریمالدى هیچ احتیاجى به وییس و کلاس نیست ! حرفى که آقاى موریس زدند و من متاسفانه گوش نکردم ! نمیدونم چرا از اسم گریمالدى از پیش زمینه اى که بچه ها با گفتن گسسته سخته گسسته سخته تو ذهنم ایجاد کرده بودن وحشت داشتم ! البته هنوز تست نزدم ! شاید واقعا تست زدنش خیلى سخت باشه ! ولى با گریمالدى درک مطلب و حل مساله خیلى راحت و دوست داشتنیه !

من ترجمه گریمالدی 89 رو دارم,فرق کرده؟
ولی اون کتاب توضیحاش خیلی اضافه هست و گیج کننده....
گریمالدی همراه با حل مسائلش همش از انتشارات فاطمی
ولی بشین حساب کتاب کن ببین ارزش داره وقتت تلف بشه یا نه همین.
گریمالى من ٨٧ هست ! مرجع هست گویا فکر نکنم تغییر کنه هر سال ! باز اگه کسى میدونه جواب بده خیال منم راحت شه !!

من تازه شروع به خواندن گریمالدی کردم جلد 1 و قسمت شمارش فعلا گیرم !! Undecided متن درس رو متوجه شدم ولیکن رسیدم به تمارین اخر کتاب بدون کمک حل تمرین نمیتونم خیلیاشو حل کنم ! حس میکنم یا من خوب درک نکردم مبحث شمارش رو و یا اینکه سوالات خیلی گیج کنندس.. یه مقدار اعصابم بهم ریخته .. اشکالاتم از تمرین های اخر فصل گاهی خیلی مسخره بنظر میرسهSad دوستان چه پیشنهادی برای من دارید برای مبحث شمارش و مشکلی که گفتم Confused
سلام. لطفاً موضوعات قدیمی رو مجدداً بالا نیارید. موضوع بسته میشه. میتونید یه موضوع با عنوان مناسب ایجاد کنید و بحثتون رو ادامه بدید.
پیشنهادم به شما فقط ادامه حل تمران هاست. سوالات کنکور مشابه همین سوالاته. باید نکات تشابه سوالات رو متوجه بشید که چه موقع از چه رابطه ای استفاده کنید.
لینک مرجع