تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتخاب سه دانشگاه خاص
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من هر سه تا دانشگاه خاص رو انتخاب کردم و دعوت به مصاحبه شدم.توی سایت سنجش موقع انتخاب رشته نوشته بود که فقط باید دوتا رو انتخاب کرد،من اون موقع چون فک میکردم قبول نمیشم اینکارو کردم و خطا نداد،میخواستم بدونم اگه مصاحبه هر سه تا رو قبول شم 1 سال مخرومم میکنه سنجش؟(مالک شبانه.اماحسین روزانه.شاهد شبانه)
(05 تير 1393 07:07 ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط: [ -> ]من هر سه تا دانشگاه خاص رو انتخاب کردم و دعوت به مصاحبه شدم.توی سایت سنجش موقع انتخاب رشته نوشته بود که فقط باید دوتا رو انتخاب کرد،من اون موقع چون فک میکردم قبول نمیشم اینکارو کردم و خطا نداد،میخواستم بدونم اگه مصاحبه هر سه تا رو قبول شم ۱ سال مخرومم میکنه سنجش؟(مالک شبانه.اماحسین روزانه.شاهد شبانه)

اونجوری که تو دفترچه نوشته بود و من یادمه دانشگاه شاهد از این قاعده مستثنی هستش و در کنار اون 2 تا کد رشته نیمه متمرکز میتونی دانشگاه شاهد هم بزنی...
(05 تير 1393 07:07 ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط: [ -> ]من هر سه تا دانشگاه خاص رو انتخاب کردم و دعوت به مصاحبه شدم.توی سایت سنجش موقع انتخاب رشته نوشته بود که فقط باید دوتا رو انتخاب کرد،من اون موقع چون فک میکردم قبول نمیشم اینکارو کردم و خطا نداد،میخواستم بدونم اگه مصاحبه هر سه تا رو قبول شم ۱ سال مخرومم میکنه سنجش؟(مالک شبانه.اماحسین روزانه.شاهد شبانه)

مهدی تویی ؟ Smile آقا بی خیال .اون یارو که گفت ایراد نداره شبانه محدودیت نداره چون بورست نمیکنن.
دانشگاه شاهد جزو محدودیت انتخاب دورشته خاص حساب نمی شود
دمتون گرم.
مهدی تو هم تویی؟Big Grin
(06 تير 1393 09:39 ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط: [ -> ]دمتون گرم.
مهدی تو هم تویی؟Big Grin

Big Grin آره ، من خودمم Tongue
لینک مرجع