تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گریمالدی یا گسسته پوران+حل تمرین گریمالدی؟؟؟(کمک فوری)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

من گسسته گریمالدی ۳ جلدشو تهیه کردم ولی از اونجایی که این کتاب جزییات فراوان داره و همین طور سرمایه گذاری و وقت زیاد گذاشتن روی این درس زمان میبره و چون در رشته آی تی هر ساله (به جز امسال که سوالات خوب بود) سوالات سخت بود و کلا گسسته درسیه که نمیشه پیش بینی کرد که سوالات مثل امسال خوبه یا مثل سالهای قبل سخته به نظرتون درسنامه پوران خونده بشه با حل تمرین گریمالدی کافی نیست؟خوندن توضیحات زیاد گریمالدی آیا فایده ای داره؟Tongue

دوستانی که تونستن از گسسته نتیجه خوب بگیرن خواهشا راهنماییم کنن؟؟

از رتبه های برتر و همین طور مدیران تالار مانشت جناب آقای جویباری ، موریس و..... خواهشمندم نظرتون رو بدید.Shy
وقتی دارین از الان شروع می کنین بنظر من حتما گریمالدی رو بخونین با تمریناش و بعدش تست های کنکور های اخیر
موفق باشید.
(25 خرداد 1393 08:09 ب.ظ)Nfrs نوشته شده توسط: [ -> ]وقتی دارین از الان شروع می کنین بنظر من حتما گریمالدی رو بخونین با تمریناش و بعدش تست های کنکور های اخیر
موفق باشید.

ممنون از شما....

بله وقت دارم ولی شنیدم خوندن مرجع فقط وقتو هدر میده این بود که تو این درس به شک افتادم

میخوام بدونم خوندن متن گریمالدی چقدر بیشتر از درسنامه پوران ارزش داره؟؟آیا وقت تلف کردن نیست؟؟Sad
سلام. من گریمالدی رو وقت تلف کردن نمیدونم. وقتی رو اطلاعات ترکیبیات و گراف گسسته بتونید تست های رابطه بازگشتی و درخت ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو حل کنید متوجه میشید. وقتی نصف مفاهیم وقت گیر ساختمان داده و طراحی الگوریتم از نظرتون بدیهی بشه متوجه میشید. اگه وقت کم میارید تمرین هاشو چندتا درمیون حل کنید.
خوندن سیستم عامل رو از منبع توصیه نمیکنم. چون کتابهای کنکوری خوبی داره. هوش مصنوعی هم نیاز به خوندن از مرجع نداره. ولی کتاب کنکوری درحد گریمالدی نیست.
(25 خرداد 1393 11:56 ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. من گریمالدی رو وقت تلف کردن نمیدونم. وقتی رو اطلاعات ترکیبیات و گراف گسسته بتونید تست های رابطه بازگشتی و درخت ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو حل کنید متوجه میشید. وقتی نصف مفاهیم وقت گیر ساختمان داده و طراحی الگوریتم از نظرتون بدیهی بشه متوجه میشید. اگه وقت کم میارید تمرین هاشو چندتا درمیون حل کنید.
خوندن سیستم عامل رو از منبع توصیه نمیکنم. چون کتابهای کنکوری خوبی داره. هوش مصنوعی هم نیاز به خوندن از مرجع نداره. ولی کتاب کنکوری درحد گریمالدی نیست.

ممنون از شما آقای جویباری.Shy

بله حق با شماست چون مفاهیم اگر در گسسته خوب خونده بشه حتی اگر نشه تستای سخت گسسته رو زد در ساختمان و طراحی کمک میکنه و دید آدم به مسایل باز میشه.Shy
کدوم از فصل های گریمالدی باید خونده بشه؟ منظورم جلد اول
همه ی فصول جلد اول
سلام دوستان من یه گریمالدی دارم واسه سال ۸۷. به نظرتون باید جدیدشو بگیرم یا فرقی نداره؟ ممنون.
(02 مرداد 1393 06:52 ق.ظ)Nina777 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من یه گریمالدی دارم واسه سال ۸۷. به نظرتون باید جدیدشو بگیرم یا فرقی نداره؟ ممنون.

سلام. نه نیاز نیست. همین کتاب خوبه.
گریمالدی خیلی مفیده اول اونو بخون بعد شروع کن به خوندن بقیه ی کتاب ها (پایه ی رشته ی کامپیوتره)
خیلی هم کامله وقتی بخونیش سخت ترین سوالها رو هم می تونی حل کنی
چه فصلهایی از گریمالدی رو لازمه که بخونیم؟
تمام چهار کتابو لازمه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
(02 مرداد 1393 04:49 ب.ظ)mohamad91 نوشته شده توسط: [ -> ]چه فصلهایی از گریمالدی رو لازمه که بخونیم؟
تمام چهار کتابو لازمه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

سه جلد کتاب انتشارات فاطمی کافیه.
دوستان بنده هم از پایه میخوام گسسته رو بیام بالا و با توجه به حرفهای گفته شده مث اینکه باید گریمالدی بخونم ! حالا میشه بگید حجم سه جلدش حدودا چقدر هست؟Huh
من الان پوران گسسته رو دارم ولی هنوز شروع نکردم - حس میکنم منم پوران برام کافی نیست باید ریزتر بخونم تا بتونم تست هارو بزنم Undecided
(04 آبان 1393 02:18 ق.ظ)faryadSH نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان بنده هم از پایه میخوام گسسته رو بیام بالا و با توجه به حرفهای گفته شده مث اینکه باید گریمالدی بخونم ! حالا میشه بگید حجم سه جلدش حدودا چقدر هست؟Huh
من الان پوران گسسته رو دارم ولی هنوز شروع نکردم - حس میکنم منم پوران برام کافی نیست باید ریزتر بخونم تا بتونم تست هارو بزنم Undecided
سلام گریمالدی کتاب خوبیه در صورتیکه بتونید تمرینات اون هم حل کنید.
اگر میخواید گسسته رو از گریمالدی بخونید اونم الان که آبان ماه هست اول درسنامه کتاب کنکوری رو مطالعه کنید و بعد فصل مربوطه رو از گریمالدی بخونید و مباحثی که مفهمشون از کتاب کنکوری سخته رو پوشش بدید . از 3 جلد اولش هم فکر کنم جلد اول که منطق ریاضی و شمارش و توابع و رابطه ها رو داره و جلد سوم که گرافها و درخت رو داره بیشتر مناسب خوندن باشه جلد دوم روابط بازگشتی و توابع مولد و اصل شمول و عدم شمول و ... هست که نسبت به سایر مباحث سنگین تره.
لینک سایت فاطمی برای کتاب ترجمه شده گریمالدی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(04 آبان 1393 09:14 ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 آبان 1393 02:18 ق.ظ)faryadSH نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان بنده هم از پایه میخوام گسسته رو بیام بالا و با توجه به حرفهای گفته شده مث اینکه باید گریمالدی بخونم ! حالا میشه بگید حجم سه جلدش حدودا چقدر هست؟Huh
سلام گریمالدی کتاب خوبیه در صورتیکه بتونید تمرینات اون هم حل کنید.
اگر میخواید گسسته رو از گریمالدی بخونید اونم الان که آبان ماه هست اول درسنامه کتاب کنکوری رو مطالعه کنید و بعد فصل مربوطه رو از گریمالدی بخونید و مباحثی که مفهمشون از کتاب کنکوری سخته رو پوشش بدید . از ۳ جلد اولش هم فکر کنم جلد اول که منطق ریاضی و شمارش و توابع و رابطه ها رو داره و جلد سوم که گرافها و درخت رو داره بیشتر مناسب خوندن باشه جلد دوم روابط بازگشتی و توابع مولد و اصل شمول و عدم شمول و ... هست که نسبت به سایر مباحث سنگین تره.
لینک سایت فاطمی برای کتاب ترجمه شده گریمالدی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون از راهنمایی تون
لینک رو دیدم . چه قیمت های فضایی ای داره گریمالدی Undecided فکرشو بکنید اگر بخوایم سه جلدشو بخریم چقدر باید هزینه کنیم براش !! این چه مدلشه باز Confused
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع