تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بالاخره شریف گرفت ....
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
هذا من فضل ربی ... بالاخره لطف خدا در نزدیکی به میلاد حضرت حجت (علیه السلام) شامل حال ما شد ...
چند لحظه پیش با بنده از سمت سازمان سنجش تماس گرفتند و گفتند که دوست دارید که انتخاب دانشگاه شریف شما رو کجا قرار بدیم !!!
تبریک به همه دوستان .... هم برای کسانی که رتبه خوب دارند و همه کسانی که با این اتفاق سبب تغییر محل دانشگاهشون میشه !!
از تمام دوستانی که زحمت این پیگیری رو انجام دادند تشکر میکنم ...
موفق باشید ...
با تشکر از کسای که پیگر کارا شدن،واقعا دستشون درد نکنه
میشه بگید چه شماره های به شما زنگ زده؟چه گرایشی اضافه شده؟الان باید چیکار کنیم؟
بازم ممنونم
(18 خرداد 1393 12:06 ب.ظ)hossein_sys نوشته شده توسط: [ -> ]بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
هذا من فضل ربی ... بالاخره لطف خدا در نزدیکی به میلاد حضرت حجت (علیه السلام) شامل حال ما شد ...
چند لحظه پیش با بنده از سمت سازمان سنجش تماس گرفتند و گفتند که دوست دارید که انتخاب دانشگاه شریف شما رو کجا قرار بدیم !!!
تبریک به همه دوستان .... هم برای کسانی که رتبه خوب دارند و همه کسانی که با این اتفاق سبب تغییر محل دانشگاهشون میشه !!
از تمام دوستانی که زحمت این پیگیری رو انجام دادند تشکر میکنم ...
موفق باشید ...

اینجوری که شما شروع کردین حرفاتونو من یاد خرمشهر افتادم و جمله امام خمینی که خرمشهر را خدا ازاد کرد..!!!Smile) ربطش به نزدیکی به میلام امام زمانش دیگه خیلی خفن بود...!!!! اشالله امدن جوابم با ظهور همزمان میشه با این تفاسیر..!!!Smile)
(18 خرداد 1393 02:33 ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط: [ -> ]اینجوری که شما شروع کردین حرفاتونو من یاد خرمشهر افتادم و جمله امام خمینی که خرمشهر را خدا ازاد کرد..!!!Smile) ربطش به نزدیکی به میلام امام زمانش دیگه خیلی خفن بود...!!!! اشالله امدن جوابم با ظهور همزمان میشه با این تفاسیر..!!!Smile)

نه دوست عزیز شما منظور بنده رو درک نکردید ...
منظور بنده مقارنت این خبر با چنین ایام مبارکی بود ...
موفق باشید .
(18 خرداد 1393 12:06 ب.ظ)hossein_sys نوشته شده توسط: [ -> ]بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
موفق باشید ...
عااااافرین عاااافرین...
با منم تماس گرفتن گفتن اگه شریف رو می خوای انتخاب کنی تا فردا کتبا بنویسم و نامه اش رو به یه شماره ای فکس کنم
فقط نمی دونم میشه انتخابهای دیگه رو ویرایش کرد یانه؟

در کل:
خداروشــــــــــکر
عاقا من خیلی خوشحال شدم
الانم درپوست نمی گنجم!!!!
از همه دوستانی که زحمت کشیدن تشکر می کنم.
(18 خرداد 1393 04:35 ب.ظ)pouya47 نوشته شده توسط: [ -> ]فقط نمی دونم میشه انتخابهای دیگه رو ویرایش کرد یانه؟

نه دیگه پُر رو نشید! Big Grin
خدا رو شکر
امروز با من هم تماس گرفتن
لطفا جزییات نامه ای رو که قراره فکس کنیم رو همینجا مشخص کنیم که فکس ها همه مشابه با هم باشه
(18 خرداد 1393 05:32 ب.ظ)ho3einAmini نوشته شده توسط: [ -> ]خدا رو شکر
امروز با من هم تماس گرفتن
لطفا جزییات نامه ای رو که قراره فکس کنیم رو همینجا مشخص کنیم که فکس ها همه مشابه با هم باشه

سلام خسته نباشید.
با بچه های رتبه برتری تماس میگیرن که احتمال قبولیشون هست دیگه؟

Sent from my ST26i using Tapatalk
(18 خرداد 1393 05:34 ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خسته نباشید.

ظاهرا تا دور و بر 100 رو زنگ زدن.
(18 خرداد 1393 05:36 ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 خرداد 1393 05:34 ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خسته نباشید.

ظاهرا تا دور و بر 100 رو زنگ زدن.

اوکی خدا روشکر حداقل حق به حقدار میرسه...
موفق باشید

(18 خرداد 1393 05:04 ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 خرداد 1393 04:35 ب.ظ)pouya47 نوشته شده توسط: [ -> ]فقط نمی دونم میشه انتخابهای دیگه رو ویرایش کرد یانه؟

نه دیگه پُر رو نشید! Big Grin

من که فقط میخوام دوتا رو پایین بالا کنم
باید بشه
وقتی شریف برمی گرده این نشه
من که اینکارو میکنم
خسته نباشین بچه ها Smile دمه همتون گرم،
فقط اگه میشه یکی بگه تا کی وقت داریم فکس کنیم.؟
(18 خرداد 1393 11:24 ب.ظ)pink1370 نوشته شده توسط: [ -> ]خسته نباشین بچه ها Smile دمه همتون گرم،
فقط اگه میشه یکی بگه تا کی وقت داریم فکس کنیم.؟

توی همین موضوع گفتن تا اخر هفته
نابرده رنج گنج میسر نمی شود... مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع