تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 22 هوش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان، با این درصد ها رتبه 22 هوش شدم.

زبان: ۳۱/۱۱
ریاضیات: ۴۷/۹۲
مشترک: ۲۹/۴۹
تخصصی هوش: ۳۹/۵۸

معدل موثر: ۱۷/۱۴

به امید موفقیت همگی. علی درخشان

این هم کارنامم:[attachment=16236]
شما آیا همه ریاضیات رو خوندید یا درسی بود کنار بگذارید؟
مدار الکتریکی چطور؟از روی چه منبعی خوندید؟
با تشکر
موفق و همیشه درخشان باشین ایشالا
(14 خرداد 1393 08:33 ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط: [ -> ]شما آیا همه ریاضیات رو خوندید یا درسی بود کنار بگذارید؟
با تشکر

ممنون از همه دوستان ، خیلی لطف داشتید.
من درس ریاضی مهندسی رو کنار گذاشتم و سر کنکور اصلا به تست هاشم نگاه نکردم، چون که ریاضی مهندسی درسی هست که باید درس های ریاضیات پایه رو خوب بلد باشین، ثانیا سر کنکور وقت نمیشه که بخواهید انتگرال بگیرید و تبدیل فوریه حل کنید، مگر اینکه سوال، نکته تستی داشته باشه و سریع حل بشه!
بقیه درس های ریاضی رو تقریبا کامل خوندم ، و البته کمک خدا هم بود که من تونستم این درصد خوب رو در ریاضی بزنم، سر کنکور ۳ تا تست ریاضی رو بعد از خوندشون یا غلط زده بودم یا اینکه ایده ای برای حل کردنشون نداشتم ، ولی یدفعه ایده ی حلشون به ذهنم رسید و از دوباره به اون سوال برگشتم و گزینه ی درست رو زدم!
در درس های تخصصی هوش وقت خیلی زیادی روی خوندن مدار نگذاشتم، ولی تا حدی که خونده بودم و تست های سال های قبل رو می زدم معمولا می تونستم حدود ۳ تا از ۱۰ تا سوال مدار رو حل کنم، ولی سر کنکور نتونستم هیچ سوال مداری رو حل کنم، استرسم رفت بالا و ۲ تا سوال مدار رو زدم که جفتشم غلط بود! توصیه من اینه که اولا استرس خودتون رو کنترل کنید Big Grin ، ثانیا اگه در مدار به جواب نرسیدین، تست رو نزنید.
منابع درس هام:
آمار و احتمالات مهندسی- پارسه - کتاب بسیار عالی
گسسه- پوران پژوهش - کتاب خوب
محاسبات عددی- پوران پژوهش - زیاد خوب نیست (متوسط)

ساختمان داده- مقسمی - و کتاب پارسه
نظریه زبان- کتاب نظریه زبان ها و ماشین های پیتر لینز (مرجع) به همراه کتاب حل سوالاتش - بهترین کتاب موجود برای این درس
مدار منطقی و معماری- پوران پژوهش - کتاب های خوبین
سیستم هامل - کتاب پارسه - کتاب بسیار عالی هست - همه تست های کنکور رو تو این درس درست زدم

مدار- کتاب پوران پژوهش و پارسه رو تلاش کردم بخونم ولی در نهایت سوال های کنکور برام عجیب به نظر میان!
طراحی الگورتیم - پوران پژوهش - البته تست حل کردن تو این درس خیلی مفیدتره تا کتاب خوندن
هوش مصنوعی- کتاب پوران پژوهش کتاب خوبی هست اما مشکلاتش اینه که فونتش خیلی بده برای همین زیاد از خوندنش خوشم نمی آمد و هم اینکه مباحثش کامل نبود. کتاب پارسه هم داشتم که خیلی کتاب کامل تری بود و فوتش هم خیلی خوب بود، اما تعداد اشتباهات تایپیش بیش از حد زیاد بود! تو هر صفحه چند تا اشتباه داشت ، حتی تو جواب تست هاش!
(14 خرداد 1393 10:57 ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 خرداد 1393 08:33 ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط: [ -> ]شما آیا همه ریاضیات رو خوندید یا درسی بود کنار بگذارید؟
با تشکر

من درس ریاضی مهندسی رو کنار گذاشتم و سر کنکور اصلا به تست هاشم نگاه نکردم، چون که ریاضی مهندسی درسی هست که باید درس های ریاضیات پایه رو خوب بلد باشین، ثانیا سر کنکور وقت نمیشه که بخواهید انتگرال بگیرید و تبدیل فوریه حل کنید، مگر اینکه سوال، نکته تستی داشته باشه و سریع حل بشه!
بقیه درس های ریاضی رو تقریبا کامل خوندم ، و البته کمک خدا هم بود که من تونستم این درصد خوب رو در ریاضی بزنم، سر کنکور ۳ تا تست ریاضی رو بعد از خوندشون یا غلط زده بودم یا اینکه ایده ای برای حل کردنشون نداشتم ، ولی یدفعه ایده ی حلشون به ذهنم رسید و از دوباره به اون سوال برگشتم و گزینه ی درست رو زدم!
در درس های تخصصی هوش وقت خیلی زیادی روی خوندن مدار نگذاشتم، ولی تا حدی که خونده بودم و تست های سال های قبل رو می زدم معمولا می تونستم حدود ۳ تا از ۱۰ تا سوال مدار رو حل کنم، ولی سر کنکور نتونستم هیچ سوال مداری رو حل کنم، استرسم رفت بالا و ۲ تا سوال مدار رو زدم که جفتشم غلط بود! توصیه من اینه که اولا استرس خودتون رو کنترل کنید Big Grin ، ثانیا اگه در مدار به جواب نرسیدین، تست رو نزنید.
منابع درس هام:

نظریه زبان- کتاب نظریه زبان ها و ماشین های پیتر لینز (مرجع) به همراه کتاب حل سوالاتش - بهترین کتاب موجود برای این درس
سیستم هامل - کتاب پارسه - کتاب بسیار عالی هست - همه تست های کنکور رو تو این درس درست زدم

مدار- کتاب پوران پژوهش و پارسه رو تلاش کردم بخونم ولی در نهایت سوال های کنکور برام عجیب به نظر میان!
طراحی الگورتیم - پوران پژوهش - البته تست حل کردن تو این درس خیلی مفیدتره تا کتاب خوندن
هوش مصنوعی- کتاب پوران پژوهش کتاب خوبی هست اما مشکلاتش اینه که فونتش خیلی بده برای همین زیاد از خوندنش خوشم نمی آمد و هم اینکه مباحثش کامل نبود. کتاب پارسه هم داشتم که خیلی کتاب کامل تری بود و فوتش هم خیلی خوب بود، اما تعداد اشتباهات تایپیش بیش از حد زیاد بود! تو هر صفحه چند تا اشتباه داشت ، حتی تو جواب تست هاش!
سلام
ببخشید کدوم کتاب هوش پارسه منظورتونه؟ رهنمون یا طارمیان؟

ممنون
با تشکر
(15 خرداد 1393 12:58 ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 خرداد 1393 10:57 ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط: [ -> ]
با تشکر

منابع درس هام:

سلام
ببخشید کدوم کتاب هوش پارسه منظورتونه؟ رهنمون یا طارمیان؟

ممنون
سلام، منظورم کتاب طارمیان هست، البته یه برگه A4 غلط نامش رو تو اینترنت دیده بودم، شاید تو چاپ جدید کتاب غلط هاشو درست کنن یا اینکه غلط نامش رو ضمیمه کتاب کنن.
تبریک میگم ایشالا همیشه موفق باشید
(14 خرداد 1393 08:08 ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان، با این درصد ها رتبه ۲۲ هوش شدم.

این هم کارنامم:

سلام
میشه بگین چقدر وقت گذاشتین برای خوندن؟
و برنامه تون چطور بود؟
مرسی
(16 خرداد 1393 01:43 ب.ظ)_1368صبا نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 خرداد 1393 08:08 ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان، با این درصد ها رتبه ۲۲ هوش شدم.

این هم کارنامم:

سلام
میشه بگین چقدر وقت گذاشتین برای خوندن؟
و برنامه تون چطور بود؟
مرسی
سلام، من از تابستون شروع کردم به خوندن و به طور متوسط روزی ۴ تا ۵ ساعت درس می خوندم، البته چون برای درس خوندن می رفتم کتابخونه، بازدهی مطالعم بالا بود. در تابستون تمرکزم روی دروس مشترک و ریاضی بود ، و از مهر بقیه درس ها رو هم اضافه کردم و ساعت مطالعه ام رو هم افزایش دادم، برای درس خوندن با برنامه امحان های پارسه جلو می رفتم، هر دو هفته یکبار آزمون پارسه برگذار می شد و توی اون دوهفته فقط درس هایی رو که در آموزن می آمدند را می خوندم و نگران قسمت های دیگه ی درس ها نبودم ، چون آزمون پارسه همه ی قسمت ها رو پوشش می دهد، در هفته های آخر هم سعی کردم تمام درس ها رو یه مرور سریع بکنم ، چون حجم مطالب بالاست ، مرور قبل امتحان خیلی مهمه .
سلام
تبریک میگم , ان شالله سال بعد ما بیایم اینجا تاپیک بزنیم 2 هوش Big Grin
(19 خرداد 1393 12:36 ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
تبریک میگم , ان شالله سال بعد ما بیایم اینجا تاپیک بزنیم ۲ هوش Big Grin

ان شالله Wink
سلام دوستان، در نهایت تونستم هوش شریف روزانه قبول بشم
این هم عکسش:
تبریک بسیار، ان شاالله مقدمه باشه برای خوشحالی های بزرگتر و رسیدن به جاهای مهم تر ‎Smile
(06 شهریور 1393 02:43 ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان، در نهایت تونستم هوش شریف روزانه قبول بشم
این هم عکسش:

واقعن خوشحالی داره همین یه تیکه خط. تبریک
لینک مرجع