تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بازارکاررشته امنیت اطلاعات ومقایسه آن بامهندسی عمران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام
می خواستم بدونم بازارکارودرآمدرشته امنیت اطلاعات چگونه است ومقطع دکترا آن هم وجود دارد؟درکل اطلاعاتی راجع به این رشته می خواستم بدونم وهمچنین مقایسه آن بامهندسی عمران
رشته امنیت تخصص و حرفه میخواد در صورتی که تو عمران یه مدرک میخوای و یه خودکار واسه امضا
بازار کار عمران خیلی بهتره...
داداش من لیسانس عمران داره... بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی رفت سره کار... بعد از دوسال کار داره حدود 2 تومن حقوق میگیره. این غیر از حق امضا و این چیزاشه که مربوط به نظام مهندسی هست که من ازش سر در نمیارم! 4سال دیگه هم وضعش خیلی بهتر از منی هست که تو بازار کامپیوتر و ای تی دارم میچرخم...
کار داداشم الان محاسبات فنی هست. میشینه پای کامپیوتر با 4تا نرم افزار نقاشی میکنه! Big Grin آخر ماه هم حقوق میگیره... همه محاسبات رو هم نرم افزاره میکنه و داداشم فقط یه سری ورودی میده بهش...
(14 خرداد 1393 02:33 ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط: [ -> ]بازار کار عمران خیلی بهتره...
داداش من لیسانس عمران داره... بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی رفت سره کار... بعد از دوسال کار داره حدود 2 تومن حقوق میگیره. این غیر از حق امضا و این چیزاشه که مربوط به نظام مهندسی هست که من ازش سر در نمیارم! 4سال دیگه هم وضعش خیلی بهتر از منی هست که تو بازار کامپیوتر و ای تی دارم میچرخم...
کار داداشم الان محاسبات فنی هست. میشینه پای کامپیوتر با 4تا نرم افزار نقاشی میکنه! Big Grin آخر ماه هم حقوق میگیره... همه محاسبات رو هم نرم افزاره میکنه و داداشم فقط یه سری ورودی میده بهش...

سلام . چون من دارم اطلاعات جمع می کنم واسه تغییر رشته به عمران یه سوال داشتم
کسی که مدرک عمران میگیره نیاز نداره مثل بچه های نرم افزار یا آی تی بشینه نمی دونم کد نویسی و تکنولوژی های جدید و اینا رو یاد بگیره و راحت وارد بازار کار میشه ؟
یکی دوتا نرم افزار دارن که باید یاد گرفت ولی مثل برنامه نویسی پیچیده نیست... 4تا نقشه میکشن و عددهای ورودی رو میدن، همه تحلیل و انالیزها با نرم افزاره... من چیزی که دیدم رو میگم... باید ببینین شهر شما اوضاعش چطوریه
راستش من مشهدی هستم. الان که تو تهرانم میبینم که اوضاع کار ای تی و نرم افزار تهران زمین تا اسمون با مشهد فرق میکنه... اینجا کار بلد باشی، خوب حقوق میدن... باید ببینین اونجایی که زندگی میکنین اوضاع چه جوریه...
موفق باشید
لینک مرجع