تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آیا با خواندن سیستم عامل حقیقت و پوران نیازی هست کتب مرجع خواند برای درس سیستم عامل ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام
آیا با خواندن سیستم عامل حقیقت و پوران نیازی هست کتب مرجع خواند برای درس سیستم عامل ؟
آیا خواندن کتب مرجع مباحث اضافه تری نسبت به این دو کتاب دارند؟
اگر سوال های سال بعد مثل سوال های امسال باشه ، این کتابها زیاد هم هست!
اما اگر مثل چندسال اخیر به غیر از امسال باشه ، کتاب حقیقت کفایت میکنه.
راستی این رو در نظر داشته باشید که کتاب پوران خلاصه شده ی کتاب حقیقت هست. من هردو رو دارم و حقیقت رو پیشنهاد میکنم به شرط حل تمامی تست ها.
موفق باشید.
(04 خرداد 1393 01:47 ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط: [ -> ]اگر سوال های سال بعد مثل سوال های امسال باشه ، این کتابها زیاد هم هست!
راستی این رو در نظر داشته باشید که کتاب پوران خلاصه شده ی کتاب حقیقت هست. من هردو رو دارم و حقیقت رو پیشنهاد میکنم به شرط حل تمامی تست ها.
موفق باشید.

کتاب حقیقت از همون پارسه یا پورانه یا جداست؟یکی اسم کامل و کتاب و بگه میخوام بگیرم ولی چیزی نمیدونم
(31 خرداد 1393 09:56 ق.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 خرداد 1393 01:47 ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط: [ -> ]اگر سوال های سال بعد مثل سوال های امسال باشه ، این کتابها زیاد هم هست!
موفق باشید.

کتاب حقیقت از همون پارسه یا پورانه یا جداست؟یکی اسم کامل و کتاب و بگه میخوام بگیرم ولی چیزی نمیدونم

کتاب حقیقت برای پارسه هست
کتاب پوران پژوهش نویسندش موسوی هست
(31 خرداد 1393 10:22 ق.ظ)ftekhar نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب حقیقت برای پارسه هست

ممنون از اینکه جواب دادی
کدومش به نظرت بهتره؟من از سیتم عامل زیاد خوشم نمیاد،یه کتابی باشه که بشه ازش خوب یاد گرفت و تستای کنکور و زد
(31 خرداد 1393 10:50 ب.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 خرداد 1393 10:22 ق.ظ)ftekhar نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب حقیقت برای پارسه هست

ممنون از اینکه جواب دادی
کدومش به نظرت بهتره؟من از سیتم عامل زیاد خوشم نمیاد،یه کتابی باشه که بشه ازش خوب یاد گرفت و تستای کنکور و زد

خواهش می کنم،، هر دو کتاب خیلی خوبن ولی بیشتر رتبه برتری ها حقیقت رو ترجیح می دن
(04 خرداد 1393 01:43 ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض سلام
آیا با خواندن سیستم عامل حقیقت و پوران نیازی هست کتب مرجع خواند برای درس سیستم عامل ؟

فقط حقیقت.الکی خودتونو با کتابا دیگه درگیر نکنید دوفصل اولش یکم ناجوره توکنکورم احتملش5%سوال بیاد ازش ولی بقیه آسونن دکتر حقیقت خودشون می گفتن فصل 3-4-5-8 مهم اند .5 فکر کنم بن بسته یا 5 یا 6 اونی که بن بسته.سوالای امسال که خیلی ساده بودن
(04 خرداد 1393 01:43 ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض سلام
هرکس سیستم عامل اقای حقیقت رو کامل بخونه میتونه صد در صد سوالات کنکور سیستم عامل رو جواب بده
لینک مرجع