تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همگی.
امیدوارم در یکایک مراحل زندگی موفق باشید.
قصد دارم از تابستون واسه ارشد بخونم.رشتم نرم افزاره.به نظرتون کدوم موسسه میتونه مفیدتر باشه؟
سلام به دوستان
من سال گذشته آزمون های مدرسان شریف رو شرکت کردم اصلا راضی نبودم جامعه آماری آزمون هاش خیلی پایین بود من دو تا آزمونش رو بیشتر شرکت نکردم اولین آزمون و چهارمین آزمون آزمون چهارم که رفتم باور کنین 70 درصد غایب بودند . بعد دیدم نتیجه آزمونم اصلا با واقعیت جور در نمی یاد دیگه بی خیال آزمون هاش شدم . سوالاتش هم کیفیت نداشت عینا سوالات کنکور رو بدون هیچ تغیری تو آزمون هاش آورده بود . امسال تحقیق کردم می خوام برم پارسه بالاخره قدیمی تره امروز تماس گرفتم گفتند ثبت نام اینترنتی هم داره بابت ثبت نام اینترنتی تخفیف هم داشت.
سلام اشتباهات مارو تکرار نکن، هر جا میری برو مدرسان نروو
به نظر من هیچ کدوم !! یه برنامه خوب واسه خودتون طرح ریزی کنین و با اون برین جلو !!
من واسه کنکور 92 می رفتم پارسه و میانگین رتبم زیر 50 بود .... ولی رتبه کنکورم 673 نرم و 1057 هوش شد!! ولی واسه سال 93 خودم برنامه ریختم و خوندم ...... 84 هوش و 129 نرم شدم

به نظر من رفتن به این موسسات هدر کردن وقت و پوله !!
دنبال استاد خوب باش نه موسسه...
برای مثال میگم :معماری و منطقی و گسسته فقط دکتر اجلالی
من ساله گذشته موسسه نصیر رفتم و از استاداش خیلی راضی بودم(مدرساش ، اساتید دانشگاه شرف و تهران هستن)
به نظرم اگه مثل من کارشناسیت دانشگاهه تاپی نبودی و کلا متوسطی تو کلاس رفتن شک نکن
(01 خرداد 1393 12:12 ق.ظ)alim93 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همگی.
امیدوارم در یکایک مراحل زندگی موفق باشید.
قصد دارم از تابستون واسه ارشد بخونم.رشتم نرم افزاره.به نظرتون کدوم موسسه میتونه مفیدتر باشه؟

آزمون می خوای ثبت نام کنی یا کلاس؟من خیلی تحقق کردم بالاخره پارسه ثبت نام کردم آمار قبولی هاش بالا بود از نظر قیمتی از ماهان و مدرسان ارزانتر بود 8 مرحله حضوری 4 مرحله اینترنتی بابت ثبت نام اینترنتی 50000تومان تخفیف دارد ولی قیمت ماهان و مدرسان هر دو 600 هزرار تومن بود با 20 درصد تخفیف 480000تومن ولی باز پارسه ارزانتر بود بالاخره موسسه قدیمی تری هم بود من پارسه ثبت نام کردم امیدوارم امسال قبول بشم.
منم موندم کجا ثبت نام کنم , مدرسان همینجا توی شهر خودمو هست , واسه نزدیکی مسافت میگم برم همینجا ثبت نام کنم, کلاً تعداد نمایندگی های مدرسان خیلی بیشتر از پارسه هم هست, مثلاً توی گیلان پارسه فقط 3جا نمایندگی داره که نزدیکترینش 45 دقیقه راهه ! که این واسه صبح جمعه واقعا زمان زیادیه! درحالیکه نمایندگی مدرسان 1 کوچه با خونمون فاصله داره و شاید 1 دقیقه یا 50 ثانیه فاصله داشته باشه!
ولی همه از پارسه تعریف میکنن , واسه همین مردد هستم!!!
(26 خرداد 1393 09:21 ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط: [ -> ]منم موندم کجا ثبت نام کنم , مدرسان همینجا توی شهر خودمو هست , واسه نزدیکی مسافت میگم برم همینجا ثبت نام کنم, کلاً تعداد نمایندگی های مدرسان خیلی بیشتر از پارسه هم هست, مثلاً توی گیلان پارسه فقط ۳جا نمایندگی داره که نزدیکترینش ۴۵ دقیقه راهه ! که این واسه صبح جمعه واقعا زمان زیادیه! درحالیکه نمایندگی مدرسان ۱ کوچه با خونمون فاصله داره و شاید ۱ دقیقه یا ۵۰ ثانیه فاصله داشته باشه!

2 هفته 1 بار 45 دقیقه دیگه کار سختی نیست
ضرر نمیکنید
پارسه از مدرسان خیلی سرتره
(27 خرداد 1393 02:03 ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 خرداد 1393 09:21 ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط: [ -> ]منم موندم کجا ثبت نام کنم , مدرسان همینجا توی شهر خودمو هست , واسه نزدیکی مسافت میگم برم همینجا ثبت نام کنم, کلاً تعداد نمایندگی های مدرسان خیلی بیشتر از پارسه هم هست, مثلاً توی گیلان پارسه فقط ۳جا نمایندگی داره که نزدیکترینش ۴۵ دقیقه راهه ! که این واسه صبح جمعه واقعا زمان زیادیه! درحالیکه نمایندگی مدرسان ۱ کوچه با خونمون فاصله داره و شاید ۱ دقیقه یا ۵۰ ثانیه فاصله داشته باشه!

۲ هفته ۱ بار ۴۵ دقیقه دیگه کار سختی نیست
ضرر نمیکنید
پارسه از مدرسان خیلی سرتره

شما تجربه ی آزمون در مدرسان رو دارید؟؟؟؟
آره
افتضاس
فقط پارسه
اگه پولش براتون اهمیت داره برو سنجش و دانش

Sent from my iPhone using Tapatalk
من آزمون و کلاس پارسه بودم
راضی هم هستم... از همه چیز...
واقعا آزمون هاش مسخره بود من همشو شرکت کردم ولی هیچ فایده ای نداره سوالات آزمون اصلی کنکور زمین تا آسمون با سوالای کنکور آزمایشی مدرسان فرق داشت چون مدرسان تمامی سوالاتش از کتاب خودشه به عنوان اولین منبع
هر چند این بحثمون راجع به موسسات به نتیجه نمیرسه ولی نظر شخصی بنده و اون چیزی که از تجارب دوستانم شنیدم اینه که پارسه دیگه اون پارسه قدیم نیست افتضاحه ماهانم که هیچی فقط شعار میدن حالا مدرسان باز یه جامعه آماری خوبی داره که دلمون بهش خوش کنیم ولی بازم همشون سرو ته یه کرباسن .
از نظر من پارسه افتضاح نبود...
استاداش از نظر علمی واقعا عالی بودن و پارسه برای من تبدیل به یکی از بهترین خاطرات زندگیم شده...
همین
سلام میخواستم بدونم منظور از سنجش کدوم سنجش؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

/sanjesh.net

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا اینکه یکی هستند؟
ممنون میشم جوابمو بدین
لینک مرجع