تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاه مجازی، خوب یا بد؟رتبه 432
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام خدمت دوستان مانشتی
من با توجه به شرایط که دارم و متاهل هستم و شاغل فقط می تونم دانشگاه مجازی بخونم با اینکه می تونم غیرانتفاعی هم بخونم ولی امکانش واسم نیست و شرایطی هم ندارم که بخوام دوباره کنکور بدم.
به نظر شما مجازی دانشگاه شیراز مشکلی برای گرفتن دکترا ایجاد نمی کنه؟Confused
واقعا به قول خیلی ها پول هدر دادن هست؟Confused
تا چه رتبه ایی ارشد مجازی دانشگاه شیراز قبول می کنه؟Idea
ارشد اصلا نخونم بهتره یا حداقل دانشگاه مجازی درس بخونم؟
رتبه ی من 432Huh
چون قبلا در یکی از غیرانتفاعی ها ارشد و قبول شدم و رفتم و دیدم سطح علمی خیلی پایین هست اصلا دل خوش ندارم نسبت به غیر انتفاعی ولی حداقل مجازی استاد های با تجربه ایی داره.
ممنون میشم راهنمایی کنیدRolleyes
(22 اردیبهشت 1393 11:18 ق.ظ)p_farhadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان مانشتی
من با توجه به شرایط که دارم و متاهل هستم و شاغل فقط می تونم دانشگاه مجازی بخونم با اینکه می تونم غیرانتفاعی هم بخونم ولی امکانش واسم نیست و شرایطی هم ندارم که بخوام دوباره کنکور بدم.
به نظر شما مجازی دانشگاه شیراز مشکلی برای گرفتن دکترا ایجاد نمی کنه؟Confused
واقعا به قول خیلی ها پول هدر دادن هست؟Confused
تا چه رتبه ایی ارشد مجازی دانشگاه شیراز قبول می کنه؟Idea
ارشد اصلا نخونم بهتره یا حداقل دانشگاه مجازی درس بخونم؟
رتبه ی من ۴۳۲Huh
چون قبلا در یکی از غیرانتفاعی ها ارشد و قبول شدم و رفتم و دیدم سطح علمی خیلی پایین هست اصلا دل خوش ندارم نسبت به غیر انتفاعی ولی حداقل مجازی استاد های با تجربه ایی داره.
ممنون میشم راهنمایی کنیدRolleyes

من شنیدم خوبه.خودم هم مجازی میزنم. شهریه اش رو نمیدونم چقده
حدوده چه رتبه های رو میگیره حالا ؟ مثلا تهران ؟
(22 اردیبهشت 1393 12:01 ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط: [ -> ]حدوده چه رتبه های رو میگیره حالا ؟ مثلا تهران ؟

خواجه نصیر مجازی پارسال تا 1200 هم گرفته بود
بعد غیر انتفاعی بهتره یا مجازی ؟ کدوم رتبه های بهتری میخواد؟
منم میخوام مجازی بزنم
دوستان اگه کسی از کیفیت آموزشی و مدرکش اطلاع داره راهنمایی کنه

Sent from my LT22i using Tapatalk
رتبه شما خیلی خوبه واسه مجازی
یعنی غیر انتفاعی فک کنم راحت هر جایی قبول بشید
در عین حال که اگر ساکن شیراز نیستید تحقیق کنید ممکنه مجازی خواجه نصیر یا جاهای دیگه بهتر از شیراز باشه
من سرچ کردم گفتن مدرکش هم داخل هم خارج معتبره اما در پذیرش دکترا و استخدامی ها اولویت بندی به صورت روزانه ، شبانه ، مجازی و غ انتفاعی

Sent from my LT22i using Tapatalk
بستگی داره که برای چه دلیلی میخواهید ارشد بخوانید
اگر منظور دوستمون از استخدامی، تدریس هست که متاسفانه میگن چون طرف مجازی خونده و نرفته سر کلاس، اعتباری به تدریسش نیست...
ولی خب استخدامی های دیگه رو نمیدونم
دوستان نظرتون در مورد پردیس چیه؟؟تا چه رتبه ای میگیره؟؟؟
(22 اردیبهشت 1393 02:01 ب.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان نظرتون در مورد پردیس چیه؟؟تا چه رتبه ای میگیره؟؟؟

تربیت مدرس مثل اینکه پردیسش خوبه ولی پردیس گیلان جالب نیست بقیه رو هم اطلاعی ندارم
بچه ها واسه پردیس مگه نیاید جدا درخواست بدیم؟مگه پردیس هم تو همین 100 انتخاب باید بنویسیم؟بعد واسه هوش نمیدونیین پردیس کجاها داره و با چه رتبه ای قبول میشن؟
(22 اردیبهشت 1393 06:26 ب.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها واسه پردیس مگه نیاید جدا درخواست بدیم؟مگه پردیس هم تو همین ۱۰۰ انتخاب باید بنویسیم؟بعد واسه هوش نمیدونیین پردیس کجاها داره و با چه رتبه ای قبول میشن؟

لازم نیست جدا درخواست بدید تو همین 100 انتخاب باید پردیس هارو انتخاب کنید.بقیه سوالتونم چون رشتم IT بوده اطلاع ندارم
نمیدونید برای آیتی پردیس تربیت مدرس حدودا چه رتبه ای میخواد؟؟؟
دوستم پارسال با رتبه 900 هوش مجازی دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شد.
اگه واقعا اهل درس و پژوهش و پروژه دادن باشی، هیچ تفاوتی رو احساس نمی کنی. درسایی که دوستم داشت دقیقا درس های روزانه ها بود و با همون اساتید. استاد ها هم به همون اندازه ای که برای روزانه ها سخت گیری می کنن به مجازی ها هم فشار میارن و اصلا هم شوخی ندارن. اکثر امتحان هاشون هم با روزانه ها یکی بود.
مجازی صنعتی اصفهان ترمی حدود 2 میلیون میشه! پردیس صنعتی رو واسه برق می دونم ترمی 5 میلیون میشه!! من که خوشم نمیاد برم. ولی اگر کسی واقعا فعال باشه برای دکترا مشکلی نیست. بستگی به خود طرف داره.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع