تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آخرین رتبه پذیرش غیرانتفاعی نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کسی میدونه آخرین رتبه پذیرش غیر انتفاعی نرم افزار چنده ؟؟؟؟
(22 اردیبهشت 1393 10:39 ق.ظ)bestgirlll نوشته شده توسط: [ -> ]کسی میدونه آخرین رتبه پذیرش غیر انتفاعی نرم افزار چنده ؟؟؟؟

پارسال تا ۳۳۷۲ نرم افزار قبول شدن
(22 اردیبهشت 1393 11:23 ق.ظ)n_amiry نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 اردیبهشت 1393 10:39 ق.ظ)bestgirlll نوشته شده توسط: [ -> ]کسی میدونه آخرین رتبه پذیرش غیر انتفاعی نرم افزار چنده ؟؟؟؟

پارسال تا ۳۳۷۲ نرم افزار قبول شدن

تاا 10.000 مجازه چرا بس!!!Exclamation
آخرین رتبه قبولی تکمیل بر طرفیت معماری کامپوتر چنده بود؟(غیرانتفاعی)
شایدم بیشتر بگیرن. ۳۴۱۳ غیرانتفاعی جیرفت قبول شده بود
یعنی 2006 نرم افزار غیر انتفاعی قبوله؟غیر انتفاعی لاهیجان یا آستانه اشرفیه
(22 اردیبهشت 1393 03:51 ب.ظ)miss_mx نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی ۲۰۰۶ نرم افزار غیر انتفاعی قبوله؟غیر انتفاعی لاهیجان یا آستانه اشرفیه

آستانه مهرآستان و مطمعنم قبوله 2000
392 شبکه کجا قبوله ؟
کسی میدونه من با رتبه 3343 نرم افزار ،3604 هوش کجا شانس قبولی دارم؟لطفا منو راهنمایی کنید.
کسی میدونه من با رتبه ۳۳۴۳ نرم افزار ،۳۶۰۴ هوش کجا شانس قبولی دارم؟لطفا منو راهنمایی کنید.
سایت sanjeshserv.com یه سیستم انتخاب رشته گذاشته. من درصدامو وارد کردم ولی رتبمو پایین تر حساب کرد. برای نرم افزار اشتباه کرد ولی واسه هوش مصنوعی درست در اورد. شما هم می تونید انتخاب کنید . نسبت به قبولی های سال قبل دانشگاه ها و شهرهارو با توجه به در صدها به ترتیب میاره
این سایته نمره م رو که کمتر حساب کرده هیچ!با نمره 3784 هوش میگه روزانه دانشگاه صنعتی اصفهان!به قول معروف تو افق محو شدم! :| Big Grin
پارسال اگه همچین کسی قبول شده احتمالا شاگرد اولی چیزی بوده بنظرم آخه

راستی این متمرکز و نیمه متمرکز ینی چی؟
(24 اردیبهشت 1393 06:10 ب.ظ)miss_mx نوشته شده توسط: [ -> ]سایت sanjeshserv.com یه سیستم انتخاب رشته گذاشته. من درصدامو وارد کردم ولی رتبمو پایین تر حساب کرد. برای نرم افزار اشتباه کرد ولی واسه هوش مصنوعی درست در اورد. شما هم می تونید انتخاب کنید . نسبت به قبولی های سال قبل دانشگاه ها و شهرهارو با توجه به در صدها به ترتیب میاره

من این سایتو امتحان کردم برای نرم افزار نمره کل و تقریبا درست درآورد و اتفاقا همون دانشگاهی و گفت میارم که مدنظرم بود!

من نمیدونم ! چنده ؟Smile
لینک مرجع