تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 306 گرایش 1 و 4
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

در مورد انتخاب رشته اگه کسی اطلاعاتی داره با این رتبه کجا ها رو میارم ممنون میشم بگه .
(22 اردیبهشت 1393 10:05 ق.ظ)abibib نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

در مورد انتخاب رشته اگه کسی اطلاعاتی داره با این رتبه کجا ها رو میارم ممنون میشم بگه .

میگم با توجه به درصد مدیریت و تخصصی ام به نظرتون رتبم نباید بهتر میشد ؟ آخه یکی بگه چجور حساب میشه رتبه ها

[تصویر:  rotbe.JPG]
چرا بنظر من باید بهتر میشدی
(22 اردیبهشت 1393 11:08 ق.ظ)abibib نوشته شده توسط: [ -> ]میگم با توجه به درصد مدیریت و تخصصی ام به نظرتون رتبم نباید بهتر میشد ؟ آخه یکی بگه چجور حساب میشه رتبه ها

دوست من هم که رتبش ۲۱۹ شده همینو می گفت، که در مقایسه با پارسال با این درصدا توقع رتبه بهتری رو داره !
کنکور رقابتیه، شاید امسال میانگین کلی بالا کشیده، مثلا امسال من تا تخصصی ۸۳ درصد رو دیدم، ولی بعید می دونم پارسال کسی همچین درصدی رو زده باشه
(23 اردیبهشت 1393 06:22 ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 اردیبهشت 1393 11:08 ق.ظ)abibib نوشته شده توسط: [ -> ]میگم با توجه به درصد مدیریت و تخصصی ام به نظرتون رتبم نباید بهتر میشد ؟ آخه یکی بگه چجور حساب میشه رتبه ها

دوست من هم که رتبش ۲۱۹ شده همینو می گفت، که در مقایسه با پارسال با این درصدا توقع رتبه بهتری رو داره !
کنکور رقابتیه، شاید امسال میانگین کلی بالا کشیده، مثلا امسال من تا تخصصی ۸۳ درصد رو دیدم، ولی بعید می دونم پارسال کسی همچین درصدی رو زده باشه

به نظر منم با درصدهایی که من زدم هم با ید رتبم بهتر میشد ،

درسته امسال تخصصی آسونتر بود ولی مشترک خیلی سخت بود ، خیلی ها شبکه نزدن یا ساختمان داده مثل پارسال
نمیشد بزنی ،
بچه ها اگر تهران هستید خواهشا فردا یه سر برین سنجش ،
(22 اردیبهشت 1393 10:05 ق.ظ)abibib نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

دوستان به نظرتون روزانه یا شبانه کجا ها رو میارم ؟

رتبه 306 گرایش 1 و 4 آیتی
لینک مرجع