تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست جزوه PHP
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان میشه یه جزوه آموزشی PHP خوب بهم معرفی کنید؟
در چه حدی php کار کردید

Sent from my LT22i using Tapatalk
دنبال منبع خوب و جامع نباش.چند تا منبع غیرجامع رو بخون بعد یه پروژه حتی شده کوچک باهاش انجام بده.
سلام.
من این جزوه رو بهتون معرفی میکنم.جزوه کاملی هست و کسی که اونو نوشته خودش از صفر شروع کرده به یادگیری و تجربیاتش رو در قالب این پی دی اف منتشر کرده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(18 اردیبهشت 1393 09:30 ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
من این جزوه رو بهتون معرفی میکنم.جزوه کاملی هست و کسی که اونو نوشته خودش از صفر شروع کرده به یادگیری و تجربیاتش رو در قالب این پی دی اف منتشر کرده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببخشید ولی لینکش باز نمیشه .
قربان من جسارت نمی کنم ولی اگه می خواین php کار شید به نظر من جزوه کمک زیادی که نمی کنه که هیچ بلکه تا حد زیادی هم باعث کند شدن یادگیری میشه !
اما اگه برای دانشگاه و برای پاس کردن درس طراحی صفحات وب می خواین ، جزوه بهترین گزینه است.

برای گزینه اول به نظر من بهترین گزینه ویدیو های آموزشی لیندا و جستجو در گوگل هست( مطمئن باشید سوالی راجع به Php در سطح نیمه حرفه ای و حرفه ای وجود نداره که توی سایت stack over flow پاسخ نداده باشند)
فقط کافیه که تسلط خیلی کمی روی زبان داشته باشید.

سعی هم کنید همینطور که آقای gogooli گفت پروژه محور عمل کنید - باقی موارد خودشون می آیند
دقت هم بکنید که چه php و چه c# ،
multi paradigm هستند و اگه تا آخر عمرتون هم جزوه بخونید باز هم جزوه php هست که بلد نباشید
مهم اینه که شما کاری که می خوای رو با کمترین دردسر با این ابزارها انجام بدین
(18 اردیبهشت 1393 11:27 ب.ظ)mar_zieh نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 اردیبهشت 1393 09:30 ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.

ببخشید ولی لینکش باز نمیشه .

درستش کردم.

(18 اردیبهشت 1393 11:41 ب.ظ)killerphp نوشته شده توسط: [ -> ]قربان من جسارت نمی کنم ولی اگه می خواین php کار شید به نظر من جزوه کمک زیادی که نمی کنه که هیچ بلکه تا حد زیادی هم باعث کند شدن یادگیری میشه !
اما اگه برای دانشگاه و برای پاس کردن درس طراحی صفحات وب می خواین ، جزوه بهترین گزینه است.

برای گزینه اول به نظر من بهترین گزینه ویدیو های آموزشی لیندا و جستجو در گوگل هست( مطمئن باشید سوالی راجع به Php در سطح نیمه حرفه ای و حرفه ای وجود نداره که توی سایت stack over flow پاسخ نداده باشند)
فقط کافیه که تسلط خیلی کمی روی زبان داشته باشید.

سعی هم کنید همینطور که آقای gogooli گفت پروژه محور عمل کنید - باقی موارد خودشون می آیند
دقت هم بکنید که چه php و چه c# ،
multi paradigm هستند و اگه تا آخر عمرتون هم جزوه بخونید باز هم جزوه php هست که بلد نباشید
مهم اینه که شما کاری که می خوای رو با کمترین دردسر با این ابزارها انجام بدین

نظر شما محترم.ولی به نظر من ویدیو وقت گیر تر هست. من با PHPچندین پروژه دانشجویی نوشتم ولی کدهایی که مینوشتم بهینه نبودن.واسه همین برا تکمیل دانسته هام از بعضی قسمت های این جزوه کمک گرفتم. به نظرم مهم نیس ابزار چی باشه مهم اینه یه جوری آدم بره جلو !
(19 اردیبهشت 1393 11:08 ق.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط: [ -> ]نظر شما محترم.ولی به نظر من ویدیو وقت گیر تر هست. من با PHPچندین پروژه دانشجویی نوشتم ولی کدهایی که مینوشتم بهینه نبودن.واسه همین برا تکمیل دانسته هام از بعضی قسمت های این جزوه کمک گرفتم. به نظرم مهم نیس ابزار چی باشه مهم اینه یه جوری آدم بره جلو !

دقیقا من هم منظورم این هست که بهترین روش برای یادگیری کد زدن و آزمون و خطا کردن هست، منتهای مراتب ویدیوی آموزشی به نظر من برای کسی که از "صفر" می خواد شروع بکنه بهتر هست از جزوه ، دلیلش هم این هست که شما توی زمان کمتری داری نتیجه کدی که زده شده رو می بینی ، (من خودم MVC توی پی اچ پی رو همینطوری با ویدیو یاد گرفتم، فقط مسئله ای که هست دوستان فکر می کنند اینکه یکبار فیلم آموزشی رو ببینند دیگه مسلط هستند به موضوع ، ولی باید ساعت ها تست و خطا کرد تا به موضوع مسلط شد)
ولی برای کسی که با syntax ها حتی آشنایی نسبی هم داره بهترین روش این هست که یک متد خاص (حالا چه از جزوه یا هر منبع دیگری) پیش بگیره و پروژه محور به سمت هدفش حرکت کنه هرجا هم که گیر کرد می تونه یه سرچ کوچولو بزنه و انواع و اقسام راه حل ها رو ببینه
من ویدیوهای آموزشی لیندا تو قسمت php و html رو دارم واقعا عالی بودن توصیه میکنم همین کارو کن
لینک مرجع