تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانلود رایگان و نامحدود مقالات علمی و ژورنال های بین المللی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز بنده امروز یه سامانه ی دانلود مقالات پیدا کردم به نام (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
که تو اون شما می تونید تمامی مقالات علمی، ژورنال های بین المللی، کتاب های الکترونیکی و پایان نامه ها رو از تمامی پایگاه های علمی جهان به صورت رایگان و نامحدود دانلود کنید. من که واقعا خوشم اومد. وب سایت های مشابه بابت هر مقاله حداقل 4 یا 5 هزار تومن میگیرن. ولی این سامانه کاملا رایگانه. به آدرس (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) مراجعه کنید و مقالات مورد نیازتون رو دانلود کنید.
واقعا ممنون عالی بود حداقل مقالات ieee راحت دانلود میشه . البته یه کم با wiely مشکل داره
دوستان آیا کسی راهی برای دانلود مقالات Google Patent رو داره؟ من یه مقاله رو ازش به سختی دانلود کردم که به همه چی شبیه بود به جز مقاله! بیشتر شبیه دستورالعمل تعمیر یخچال فریزر بود تا مقالهD:. قضیه اش چی چیه؟
برخی از اطلاعاتی که من واسه کار جدیدم برای ارزیابی هام میخوام به شکل عجیبی فقط گوگل روشون کار کرده!
(02 اردیبهشت 1393 01:31 ب.ظ)crevice نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان آیا کسی راهی برای دانلود مقالات Google Patent رو داره؟ من یه مقاله رو ازش به سختی دانلود کردم که به همه چی شبیه بود به جز مقاله! بیشتر شبیه دستورالعمل تعمیر یخچال فریزر بود تا مقالهD:. قضیه اش چی چیه؟
برخی از اطلاعاتی که من واسه کار جدیدم برای ارزیابی هام میخوام به شکل عجیبی فقط گوگل روشون کار کرده!

Patent همونطور که اسمش روشه مقاله نیست، Patent یا به نوعی اختراع هست. پس دلیلی نداره فرمتش به شکل مقاله باشه و فرمت خودش رو داره. اغلب به این صورته که سطرها شماره دارند و شکل‌ها در آخر مستند آورده میشه.
گوگل روی Patent ایی کار نکرده، فقط این‌ها رو ایندکس کرده. google.com/scholar مقاله‌ها رو سرچ میکنیم، از google.com/patents هم Patentها رو سرچ میکنیم.
اغلب Patentها مخصوصاً اون‌هایی که گوگل ایندکس کرده مجانی هستند. مجانی نباشند هم اگه از طریق google.com/patents سرچ کنید ممکنه لینکی به شما پیشنهاد کنه که بتونید دانلود کنید. فقط به ندرت پیدا میشه که در Elsevier و ... چاپ شده باشه که اون موقع همانطور که مقاله از Elsevier دانلود میکنید میتونید Patent رو هم دانلود کنید.
(02 اردیبهشت 1393 06:51 ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط: [ -> ]Patent همونطور که اسمش روشه مقاله نیست، Patent یا به نوعی اختراع هست. پس دلیلی نداره فرمتش به شکل مقاله باشه و فرمت خودش رو داره. اغلب به این صورته که سطرها شماره دارند و شکل‌ها در آخر مستند آورده میشه.
گوگل روی Patent ایی کار نکرده، فقط این‌ها رو ایندکس کرده. google.com/scholar مقاله‌ها رو سرچ میکنیم، از google.com/patents هم Patentها رو سرچ میکنیم.
اغلب Patentها مخصوصاً اون‌هایی که گوگل ایندکس کرده مجانی هستند. مجانی نباشند هم اگه از طریق google.com/patents سرچ کنید ممکنه لینکی به شما پیشنهاد کنه که بتونید دانلود کنید. فقط به ندرت پیدا میشه که در Elsevier و ... چاپ شده باشه که اون موقع همانطور که مقاله از Elsevier دانلود میکنید میتونید Patent رو هم دانلود کنید.
ممنون از پاسخت دوست عزیز. من فک میکردم که اینا مقاله های تحقیقاتی خود گوگل هستند!(;
فقط اینجا یک سوال پیش میاد؛ آیا میشه ژورنالی که ایمپک فکتور بالایی هم داره قابلیت ارجاع به یک پیتنت داشته باشه؟ در ضمن دانلود نشدنش هم فک کنم دلیلش پرمیشن ارور به خاطر کشورمون بود! که با ***** شکن حل شد.
(31 فروردین 1393 11:27 ب.ظ)Summit نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان عزیز بنده امروز یه سامانه ی دانلود مقالات پیدا کردم به نام (
)
که تو اون شما می تونید تمامی مقالات علمی، ژورنال های بین المللی، کتاب های الکترونیکی و پایان نامه ها رو از تمامی پایگاه های علمی جهان به صورت رایگان و نامحدود دانلود کنید. من که واقعا خوشم اومد. وب سایت های مشابه بابت هر مقاله حداقل ۴ یا ۵ هزار تومن میگیرن. ولی این سامانه کاملا رایگانه. به آدرس (
) مراجعه کنید و مقالات مورد نیازتون رو دانلود کنید.

سلام.پس چرا من نمی تونم سایت رو باز کنم ؟می شه کسی بیزحمت راهنمایی کنه؟
لینک باز میشه. اما الان دیگه به صورت نا محدود، نمیشه رایگان دانلود کرد. شده روزی سه تا فقط .
سلام طرز استفادشو دقیق می شه بگید چطوریه؟یک مقاله پیدا می کنیم لینکشو در اینجا میذاریم یا خود مقاله رو همین جا جستوجومیکنیم؟
لینک مرجع