تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: موضوع پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر (پیشنهاد)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
همانطور که میدونید انتخاب موضوع مناسب در ارشد برای پایان نامه یکی از بزرگترین دغدغه ها است.
دنبال موضوع مناسبی می گردم که بتونم از پسش بربیام و روش کار کنم.
به موضوع های شبکه و پردازش ابری و از این دست علاقه دارم.

بنظرتون روی چی کار کنم؟
pervasive computing
pervasive computing
pervasive computing
pervasive computing
بهترین موضوعه
دوستان پیشنهاد دیگه ای دارند، لطفا بفرمایند.
سلام. دوست عزیز من در زمینه تکرار داده در کلود (و گرید)کار میکنم .
موضوع خوبیه ب نظرم.
بررسیQOS دربسترMPLS VPNبا استفاده از
مدل DiffServ
دوستان چطور می تونم پایان نامه های خارجی کار شده مرتبط با موضوع مورد نظر رو پیدا کنم؟
من تو انتخاب موضوع خیلی اذیت شدم، و تنها توصیه ام این هست که بین موضوعات موردی رو انتخاب کنید که بهش علاقه دارید و از اینکه وقت صرفش کنید لذت میبرید چون مسیر طولانی هست و انگیزه و علاقه به موضوع میتونه کمک به ادامه راه کنه و البته اگر پیش زمینه ذهنی به موضوعتون هم داشته باشید کمک میکنه.
موفق باشید
(20 فروردین 1393 08:52 ب.ظ)adel28 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان چطور می تونم پایان نامه های خارجی کار شده مرتبط با موضوع مورد نظر رو پیدا کنم؟

پایان نامه های دانشگاه kentucky آمریکا از سال ۲۰۰۰ به بعد رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

******************************* 8888

سایت IThound هم یک سری وایت پیپر در مورد موضوعات مختلف آی تی و نرم افزار ارائه میده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(21 فروردین 1393 09:22 ق.ظ)vesta نوشته شده توسط: [ -> ]من تو انتخاب موضوع خیلی اذیت شدم، و تنها توصیه ام این هست که بین موضوعات موردی رو انتخاب کنید که بهش علاقه دارید و از اینکه وقت صرفش کنید لذت میبرید چون مسیر طولانی هست و انگیزه و علاقه به موضوع میتونه کمک به ادامه راه کنه و البته اگر پیش زمینه ذهنی به موضوعتون هم داشته باشید کمک میکنه.
موفق باشید

در حقیقت منم نظر شخصی ایم این هست که به توجه به علاقه ای که دارم، موضوع انتخاب کنم.
۵ سال تو زمینه شبکه تو یه شرکت کار کردم.
در کل هم علاقه ام به سمت شبکه و امنیت هست.

ولی متاسفانه نمیدونم چه موضوعی رو انتخاب کنم که بتونم از پسش بر بیاد و از نظر منابع مشکلی نداشته باشم.
(21 فروردین 1393 12:53 ب.ظ)baharrr نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 فروردین 1393 08:52 ب.ظ)adel28 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان چطور می تونم پایان نامه های خارجی کار شده مرتبط با موضوع مورد نظر رو پیدا کنم؟

پایان نامه های دانشگاه kentucky آمریکا از سال ۲۰۰۰ به بعد رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید:

******************************* ۸۸۸۸

سایت IThound هم یک سری وایت پیپر در مورد موضوعات مختلف آی تی و نرم افزار ارائه میده

مرسی.
ولی موضوع های پایان نامه ها کار شده کم هست.
سایتی برای دسترسی به منابع بیشتر مخصوصا رشته کامپیوتر سراغ ندارید قرار بدید؟

سایتی برای دسترسی رایگان به پایان نامه ها ی دانشگاه های خارجی نیست؟
دوستان دیگه پیشنهادی موضوع ای در این زمینه به نظرشون نمی رسه؟
سلام. بچه ها میشه لطفا چند تا موضوع که هم جدید باشه هم خیلی سخت نباشه پیشنهاد بدین برای درس سمینار؟ واقعا گیج شدم استادم هم در حد این که برو یک موضوع انتخاب کن چند تامقاله بیار تا بعد کمکم کرده . .ممنون میشم
محاسبات ابری (Cloud Computing) با توجه به نو بودنش جای کار داره؟
چه شاخه ای رو پیشنهاد می کنید؟
بله.موضوع جدیده . جاکارم داره.
زیرشاخه های کلود:
مجازی سازی
امنیت
اتونومیک
زمانبندی
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع