تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کدام فصل های کتاب گریمالدی برای کنکور ارشد دولتی رو باید خوند؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نام خدا
سلام
آیا باید ۱۷ فصل کتاب گریمالدی رو خوند برای کنکور دولتی؟
نه فقط دوازده فصل باید بخونی اگر اشتباه نکنم تا دو فصل اول جلد سوم
فصل 13 رو هم فکرکنم تو کتاب پوران دکتر یوسفی گفته شده

نظر بچه های دیگه چیه؟
هر بیشتر بهتر
من نرسیدم جلد 4 و آخرای جلد 3 رو بخونم ولی اگر خونده بشه (مخصوصا برای کنکور آی تی ) ضرری نداره و باعث میشه قدرت تحلیلتون بالاتر بره و به بقیه ی درساتون کمک میشه
البته بعضی فصلاش با ساختمان داده و نظریه هم پوشانی داره اونا رو لازم نیست بخونید
ایا لازمه فصل چهار برای من که می خوام کنکور مهندسی کامپیوتر شرکت کنم بخونم
(20 اسفند 1392 06:41 ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط: [ -> ]ایا لازمه فصل چهار برای من که می خوام کنکور مهندسی کامپیوتر شرکت کنم بخونم
فصل 4 هم باید خونده بشهBig Grin
از حجمش نترسید خیلی درس شیرین عسلیهBig Grin
اقا حالا این 4 جلد بعلاوه حلش ب و پوران بخونم کافیه
یه سوال دیگه ماله من ویرایش سه هست انگار ویرایش 4 و 5 هم داره ایا ویرایش یه با ویرتش 4،5 تفاووت داره
(20 اسفند 1392 07:24 ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط: [ -> ]اقا حالا این ۴ جلد بعلاوه حلش ب و پوران بخونم کافیه
یه سوال دیگه ماله من ویرایش سه هست انگار ویرایش ۴ و ۵ هم داره ایا ویرایش یه با ویرتش ۴،۵ تفاووت داره
کاری با ویرایش نداشته باش
گریمالدی رو بخونی تستم بزنی عالیهSmile
خیلی وسواس به خرج نده مهم خوندنه!
خداییش وقت میشه گریمالدی خوند؟؟؟؟
نگا باید ببینی هدفت چیه ؟
اگه تهرانه و می خوای آیندت تضمین بشه آره باید خوند آقا خیلی از صفحاتش درس نیست یا مثال هست یا تمرین که زود می شه رد شد البته براش باید وقت بزاری می ارزه
دکتر یوسفی تو حل تمرین بهمون گفت حتما اگه خواستید سال آینده امتحان بدید کتاب گریمالدی رو فرآموش نکنید
مهم‌تر از اینکه چند فصل این کتاب رو بخوانید، به نظرم اینه که چقدر عمیق و دقیق بخوانید.
اما دو جلد اول و دوم این کتاب از همه مهم‌تر هستند. روی فصل لاتیس به شدت کار کنید مخصوصاً سوال‌های کنکور کامپیوتر 92 رو بررسی کنید.
دوستان اگر بخوایم برنامه ریزی داشته باشیم حدودا برای کتاب گریمالدی مثلا جلد 1 چقدر وقت بذاریم؟ 1 ماه ؟ 2 ماه؟ البته منظورم همزمان با حل تمارینش هست .Huh
لینک مرجع