تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منابع مناسب کارشناسی ارشد 94، پایگاه داده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام!

لطفا دوستانی که تجربه کنکور دارند و از کتاب هایی که خونده اند نتیجه گرفته اند، کتاب DB شون رو اینجا معرفی کنند!

من خودم مدرسان رو خوندم. جاهایی که مشکل داشتم از روی کتاب دکتر رانکوهی می خوندم!
کتاب مدرسان شریف عالیه

Sent from my ME172V using Tapatalk
کتاب پارسه دکتر کیوانپور خیلی خوب بود.به نظرم از مقسمی خیلی بهتر بود
اول مقسمی
وقت اضاف اوردین مدرسان

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام دوستان ...
به نظرتون پارسه چطور هست؟
فقط مقسمی و مدرسان.مدرسان خیلی روانو خوب توضیح داده.
هرچی که سوال پایگاه داده واسه کنکور ای تی ازاد اومده بود رو به راحتی از روی کتاب مدرسان میشد جواب داد.
برای اشنایی اولیه و اینکه زده نشین از خوندن اول مدرسان رو بخونین بعد برای تکمیل مطالب مقسمی.
به نظر من فقط مدرسان کافیه
دوستانی ک هم کتاب پارسه رو خونده بودن هم مدرسان میشه بگید کدومش بهتره؟
فرقی نمیکنه کدوم را بخونی. مدرسانی که من دارم عالیه
مقسمی هم نحو روانی داره، هم کامله! من رانکوحی را کامل خوندم فقط و فقط داره وقت آدمو میگیره ولی مقسمی عالیه!
ممن بارسه را خوندم.روحانی راهم خوندم.روحانی هیچ برتری نداره با اون ادبیات بیخودش...وقت تلف کنیه.اما بارسه عالی بود.خیلی هم زود جلو رفتم...مقسمی هم خوندم.مقسمی خیلی گنگه در قبال بارسه
(14 مرداد 1393 06:02 ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط: [ -> ]ممن بارسه را خوندم.روحانی راهم خوندم.روحانی هیچ برتری نداره با اون ادبیات بیخودش...وقت تلف کنیه.اما بارسه عالی بود.خیلی هم زود جلو رفتم...مقسمی هم خوندم.مقسمی خیلی گنگه در قبال بارسه

منم داره پارسه میخونم خداییش عالی گفته خیلی روونه
سلام ب همه کنکوریاااSmile
کتاب پایگاه داده پارسه ،از خود موسسه گرفتین؟یا کتاب فروشیا تک فروشی دارن؟سال انتشار مهمه؟
پارسه؟مدرسان؟مقسمی؟
کدوم کتابو بخرم؟
پبشاپیش ممنون از پاسخ گوییSmile

پارسه بخونید
من فقط پارسه خوندم ، بسیار خلاصه و مفید و تونستم همه سوالای پایگاه جواب بدم .
مدرسان و رانکوهی هم نخوندم . شاید اونا هم خوب باشن ولی مسئله اینه که به جای خوندن چند کتاب یه کتاب چند بار بخونید . هر جا نتونستید تست بزنید برید ببینید بقیه کتابا بهتر گفتن یا نه .

کتاب پارسه از بچه هایی که پارسال خوندن بگیر
من خودم تمام کتابامو یه جا فروختم
اینطور که پیداست :

پارسه خوبه یعنی خیلی خوبه

مقسمی هم میشه خوند

ادبیات استاد روحانی خیلی سنگین و زمخته والا

بهرحال یه کتاب کنکوری خیلی بهترنتیجه میده تا صرف مرجع خشک و خالی

پارسه رو بخونیم هر جا ایراد داشتیم میشه رجوع کرد به روحانی یا المصری
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع